Futsalisti Bulls Trnava nasúkali žilinskej Žirafe desať gólov

ŠPORT - Futsal | 26.1.2015, 20.08, prispievatelia

Trnavčania vrátili súperovi prehru z druhého kola a v neúplnej tabuľke figurujú na priebežnom šiestom mieste.

Momentka zo zápasu. Foto: Lukáš Grinaj

Trnavskí futsalisti v sobotu na svojej palubovke privítali mužstvo Žirafa Žilina a súperovi mali čo vracať, keďže v druhom kole súťaže prehrali na severe Slovenska 5:15.

Trnavčania nastúpili na zápas aj s novou posilou - spartakovcom Martinom Kočišom, ktorý prispel k polčasovému vedeniu 4:1 jedným presným zásahom. Okrem neho skórovali v prvom dejstve aj Krcho a dvakrát Humel.

Do druhého polčasu nastúpili hostia o čosi aktívnejšie, ich snahy o zníženie však kryl vynikajúci Čechovič v bráne domácich.

Býci náskok udržali a súpera po druhopolčasovej prestrelke zdolali celkovo 10:5.

V priebežnej neúplnej tabuľke Open ligy im patrí šieste miesto.
Najbližšie na domácej pôde sa privítajú v sobotu 7. februára družstvo z Prievidze.

Open liga 11.kolo
Bulls Trnava – ŽFA Žirafa Žilina 10:5 (4:1)
Góly: Humel 2, Krcho 2, Kočiš 2, Hlúch, Jurina, Magdolen, Mrva – Baranovič 3, Belaník, Gábor
ŽK: Jurina – Belaník
Pred 100 divákmi rozhodoval Ondrušek
Trnava: Čechovič – Humel, Daniš, Kočiš, Krcho, Jurina, Magdolen, Mrva, Hlúch, Dzíbela