Hokejisti porazili v prvom zápase play-off Detvu, pomohol im kuriózny gól

ŠPORT - Hokej | 7.2.2015, 10.29, prispievatelia

Séria pokračuje druhým zápasom opäť v Detve v sobotu 7. februára. Hrá sa na tri víťazné zápasy.

Hokejisti porazili v prvom zápase play-off Detvu, pomohol im kuriózny gól

Ilustračné foto: Dominika Handzušová

Po základnej časti prvej hokejovej ligy súťaže sa začalo play-off a Trnavčania čelia súperovi z Detvy. Práve tento protivník sa na trnavskom ľade v januári prezentoval neférovou hrou, očakával sa teda duel so zaujímavým nábojom.

Gladiátori vyhrali prvú tretinu kurióznym gólom, keď sa spoza brány nahodený puk odrazil od brankárových betónov a skončil v bráne. Zásah pripísali Schmidtovi.

Krátko po polovici stretnutia zvýšil na 2:0 pre Trnavu Môcik, keď využil kontru po tlaku domácich.

Už 26 sekúnd po začiatku tretej časti hry skóroval Lisoň a domáci boli zrelí na uterák.

Až deväť minút pred koncom Detva využila presilovku a prekonala Hálu, no povestný klinec do rakvy domácim zatĺkol vzápätí opäť Lisoň, prvý zápas série tak patril Trnave.

Druhý duel sa hrá v sobotu 7. februára od 18.00 v Detve.