Trnavské rybníky
reklama

Rakety vymenili za tanečné kreácie, stolní tenisti z Majcichova plesali

ŠPORT - Ostatné športy | 17.2.2015, 09.20, prispievatelia

Prvá februárová sobota bola pre majcichovských stolných tenistov výnimočne o tanci a zábave. Table Tennis Club Majcichov totiž privítal na prvom stolnotenisovom plese pingpongistov, ale aj tých, ktorí stolný tenis nehrávajú.

Rakety vymenili za tanečné kreácie, stolní tenisti z Majcichova plesali

Stolnotenisový ples v Majcichove. Foto: Róbert Kollár

Púpavy pri aleji
reklama


Hráči a členovia klubu TTC Majcichov tentokrát odložili svoje stolnotenisové rakety, aby v kultúrnom dome usporiadali premiérový stolnotenisový ples.

 

Zabávať sa prišli Majcichovčania ako aj obyvatelia zo širokého okolia Trnavy, ktorým do tanca hrala skupina TYP zo Zelenča.

 

Hostí privítal prezident klubu Tibor Kollár a po slávnostnom prípitku vystúpil Folklórny súbor Dudváh z Križovian nad Dudváhom.

ŠUPA technika
reklama

 

Prvým tancom viceprezidenta klubu Miloša Sisku s manželkou sa potom začala tanečná zábava, ktorá trvala až do nedeľného rána.

 

Spestrením podujatia bol aj stolnotenisový stôl pripravený vo vestibule kultúrneho domu, na ktorom si hostia mali možnosť vyskúšať svoje stolnotenisové znalosti.


Hlavnou časťou plesových zábav je, samozrejme, tombola, ktorá nechýbala ani na majcichovskom stolnotenisovom plese.

 

Na hostí do polnoci čakalo 75 hodnotných cien, medzi ktorými nechýbali kávovar, hifi veža, telefón, kuchynský robot, atď.

 

Prvú cenu – LCD televízor – si symbolicky odniesol predseda trnavského Krajského stolnotenisového zväzu Stanislav Sládkovič.

 

Osobitnou cenou bola poukážka na vodičský kurz sk. B, ktorú vyhral Jozef Hutár z Trnavy-Modranky.


Organizačný plesový výbor TTC Majcichov pod vedením Marcely Dominovej a Soni Klučárovej odviedol skvelú prácu.

 

Svedčia o tom aj vyjadrenia samotných hostí, ktorí prisľúbili účasť na plese aj v budúcom roku. Organizátori tak veria, že budúcoročný stolnotenisový ples usporiadajú minimálne na takej úrovni ako tohtoročný.

 

TIBOR KOLLÁR

reklama

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy

reklama

TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty | Nastavenie cookies | Cookies politika
Copyright © 2010-2023. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk
Mazda plug in hybrid
reklama