Futbal, OSB: Pečeňady naložili Kľačanom poltucet, Madunice zdolali Prašník

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 15.3.2015, 18.00, prispievatelia

Vedúce Madunice vydreli v sedemnástom kole súťaže tesnú výhru nad Prašníkom. O výsledku 2:1 rozhodol v 78. minúte Matúš Polák.

Momentka zo stretnutia Pečeňady - Kľačany. Domáci v červenom súpera prevýšili a vysoko vyhrali. Foto: Ján Král

Poltucet gólov nastrieľali Pečeňady súperovi z Kľačian, hetrik zaznamenal Martin Zubčák, z toho dva zásahy dal z pokutových kopov.

Trakovice zdolali doma Šípkové aj vďaka dvojgólovému Tomášovi Bališovi.
Dolné Trhovište v druhom polčase rozhodlo o výhre nad Chtelnicou, v zápase dal dva góly Igor Vilček.

Veselé si vezie tri body z Dubovian, podobne ako Ratnovce z Banky. Ratnovce strelili za dvanásť minút tri góly a domáci už stihli iba Bogorom znížiť na konečných 2:3.

Ostrov a Borovce si body delili po bezgólovej remíze.

ADRENALIN OS B – 17. kolo:
Trakovice – Šípkové 3:1 (2:0)

Góly: 4. Komarňanský, 45. a 63. T. Bališ (druhý z pen) – 60. L. Oška
ČK: 77. M. Ščasnovič (Trakovice) - 90. M. Balcír (Šípkové)
TRAKOVICE: Putera – Radošovský, Kubiš, Komarňanský, Janovič, Bališ, Trokan, Bartek, Tanáč, Ščasnovič, Žemla (M. Tolarovič, J. Tolarovič, Chudý)
ŠÍPKOVÉ: B. Líška – L. Oška, M. Balcír, Nižňanský, Hanuliak, Ilenčík, Lago, Žilka, Šalát, T. Balcír, M. Líška (Ilenčík, Kubík, Puvák)

Ostrov - Borovce 0:0
OSTROV: Hajdín – Regina, Chochula, O. Holán, Klasovitý, Bubák, Bojkovski, Urbánek, Valo, M. Holán, Bábsky (Legiň, Braško)
BOROVCE: Galbavý – Búš, Baraczka, Koprna, Kapičák, Dubovský, Radošovský, Jankech, Herceg, Bolješik, Macháč (Péči, Vavrinec)

Bojničky – Dolný Lopašov 1:1 (0:1)
Góly: 83. Pavelka – 10. Hornák
BOJNIČKY: M. Šesták – Božik, Mat. Mihina, Václavík, Vyhlidal, Kubiček, Špáčil, Pavelka, Kabát, J. Václavík, Pavelka (Marc. Mihina, Dekan, Kadlec)
D. LOPAŠOV: Pavelský – Braniša, Mačica, Beblavý, Kubiš, Otajovič, Tomiš, Buchel, Gula, Hornák, Vrbovský (Bílik)

Dolné Trhovište – Chtelnica 3:1 (1:1)
Góly: 10. a 85.Vilček, 65. Oravec – 17. Piešťanský
D. TRHOVIŠTE: Venclík – Macejka, Vilček, Šajter, Häckel, Oravec, Košík, Baraniak, Blšták., Bališ, Jančička (Sobkuliak, Vlčko, Tamajka)
CHTELNICA: P. Piačka – Ľ. Cibrín, Piešťanský, Tomáška, Zemko, Hrčka, L. Cibrín, Bolla, Bašnák, Galba, M. Piačka (Slabý)

Dubovany – Veselé 0:1 (0:0)
Gól: 46. Kľúčovský
DUBOVANY: Cesnek – Vozár, Kusý, Kollár, Vrbík, Strečanský, Lietavec, Konečný, Pastorek, Brucháč, Masarik (M. Strečanský, Onofrej)
VESELÉ: Ševečka – Duračka, Michalčík, Strecký, Jurda, M. Krajčo, D. Krajčo, Masár, Dadík, Bokor, Klúčovský (Chudý, Lesay, Konček)

Banka – Ratnovce 2:3 (1:3)
Góly: 37. a 79. Bogora (druhý z pen) – 23. Stachura, 25. Petrík, 35. Kalaba
BANKA: Szabo – Vajsábel, Michalák, Slabý, Varga, Bogora, Kusý, Pazderka, Lulovič, Samuhel, Babiš (Belan)
RATNOVCE: Križna – Bílik, Petrík, Stolárik, Pulman, Kútny, Stachura, Kalaba, Paulovič, Brezovan, Šiška (Žák, Pavlovič, Geschwandtner)

Pečeňady – Kľačany 6:1 (2:1)
Góly: 18. Pekarovič, 41., 68. a 87. Zubčák (prvý a tretí z pen), 50. Holiš, 60. Mitošinka – 39. Ďuriš (z pen)
ČK: 85. Kubatka (Kľačany)
PEČEŇADY: Královič – Lužák, Karaba, Ondrášik, Mitošinka, Holiš, Adamčík, Jankovič, Zubčák, Pekarovič, Kadlíček (Durdy, Chudý)
KĽAČANY: Kubatka – Šudý, Š. Gula, L. Ďuriš, M. Gula, Srnka, V. Ďuriš, Mikuš, Slamka, Paulovič, Strnisko (Čerči, Šajánek, Bôžik)

Madunice – Prašník 2:1 (1:1)
Góly: 12. Rusnáčik, 78. Polák – 24. Bielik
ČK: 85. Adamec (Prašník)
MADUNICE: Miník – Zachar, Vavrinec, Potrok, Hargaš, Mesároš, Rusnáčik, Chalány, Bojaj, Blaho, Polák (Horváth, Stankovič, Sedláčik)
PRAŠNÍK: Kulich – Nykodem, M. Klein, Adamec, Kazík, P. Klein, R. Bielik, Kurňavka, M. Obuch, Konkúš, Žažo