Futbal, OSA: Lokomotíva a Košolná vybavili súperov za necelú polhodinu

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 15.3.2015, 18.49, prispievatelia

V šlágri kola vyhral Biely Kostol v Bučanoch 4:2. Rozhodca Jordanov rozdal v zápase osem žltých a dve červené karty. Pod sprchy predčasne išli dvaja hráči domácich.

Futbal, OSA: Lokomotíva a Košolná vybavili súperov za necelú polhodinu

Ilustračné foto: jkr

Trnavskej Lokomotíve stačilo na štyri góly v Suchej iba 24 minút. Košolná potrebovala na tri zásahy do siete domácich Bohdanoviec tiež len 27 minút.

Béčko Boleráza vyhralo poľahky nad Dobrou Vodou 5:1, už polčasové skóre 4:0 hovorilo jasnou rečou. Červenú kartu videl v 84. minúte domáci Roman Vavro, ktorý hral iba od druhého polčasu.

Rezerva Jaslovských Bohuníc dokázala v Kátlovciach do polčasu dvakrát vyrovnať, no na body to nestačilo. Domáci vyhrali 4:2, keď v záverečných pätnástich minútach rozhodli Sliva a Šimončič.

Pavlice doma zdolali Dolné Orešany 5:2, napriek tomu že od trinástej minúty prehrávali po góle Kašáka.

V sobotnej predohrávke sa skončil zápas medzi Dechticami a Špačincami predčasne, keď počet hráčov hostí klesol pod sedem. Dechtice vyhrajú kontumačne 3:0, hostí čaká disciplinárne riešenie.

SWAN OS A – 17. kolo:
Suchá – Lokomotíva Trnava 0:4 (0:4)

Góly: 18. Halmo, 26. Valovič, 33. Juriš, 42. Hanakovič
SUCHÁ: Hirner – Kuracina, Pospíšil, Cuninka, Slovák, Kollár, Hujsi, Horník, Hájiček, Januš, Sloboda (Bílik, Rogel)
LOKOMOTÍVA: Vinci – Juriš, Sucháň, P. Valovič, D. Valovič, Horník, Schmidt, Glemba, Hanakovič, Halmo, Boháček (Brestovanský, Šišmič, Poláček)

Bohdanovce - Košolná 0:3 (0:3)
Góly: 1. Karas, 21. Bobok, 27. Janiš
BOHDANOVCE: Sloboda – Kövor, Dolinaj, Brečka, Palšovič, Holka, Doboš, Chmela, Vadovič, Janec, Braniša (Lenivý, Macko, Plaštiak)
KOŠOLNÁ: M. Chudják – Bobok, Turanský, Karas, Janiš, Greguš, Holekši, Konečný, Volek, Čavara, S. Chudják (Kosnáč, Volek)

Kátlovce – Jaslovské Bohunice B 4:2 (2:2)
Góly: 18. Vyhlidal, 39. Hlavatovič, 76. Sliva, 88. Šimončič – 22. Galovič, 45. Gajarský
KÁTLOVCE: Banič – Krchnár, Vagovič, Hupka, Vyhlidal, M. Hlavatovič, Schild, Pavlík, Dadík, Uváček, R. Hlavatovič (Sliva, Šimončič, Uváček)
J. BOHUNICE B: Junas – Sokolovič, Gajarský, Kubiš, Galovič, Bobák, Režnák, Jaroška, Bohunický, R. Hrčka, Ľ. Hrčka (Malý, Horváth)

Voderady - Ružindol 1:0 (0:0)
Gól: 46. Zelenský
VODERADY: Bachratý – Fatranský, Cíferský, Zelenský, Rosypál, Brestovanský, Páleník, Trog, Šurina, Kondákor, Živický (Izakovič, Plavucha, Horňáček)
RUŽINDOL: Uhlár – Patko, Morong, Moncman, M. Turoň, D. Turoň, Pokrývka, Bardáč, P. Turoň, Babka, Tollarovič (P. Morong)

Boleráz B – Dobrá Voda 5:1 (4:0)
Góly: 8. Šmidovič, 19. P. Daniš, 24. Židek, 39. Miškovič, 70. Gergel (z pen) – 54. Hasala
ČK: 84. R. Vavro (Boleráz B)
BOLERÁZ B: Vaško – Židek, Kurinec, Miškovič, Šmidovič, Vavro, Mar. Daniš, Mart. Daniš, Gergel, Zajíček, P. Daniš (Vavro)
D. VODA: Turanský – Klčo, Danko, T. Novák, M. Novák, Ružička, Ondruška, Paldan, Hasala, Jantoš, Dubrava (Chnapko, Benuščák, Ondrejech)

Pavlice – Dolné Orešany 5:2 (1:2)
Góly: 25. Štora, 67. a 75. M. Dubovský, 80. Kanis, 89. L. Dubovský – 13. Kašák, 30. vlastný
PAVLICE: J. Kollár – Ivančík, Ševčík, Konečný, M. Kollár, L. Dubovský, Mi. Kollár, Križan, Kanis, M. Dubovský, Štora (Buchlík, Koroš)
D. OREŠANY: Pagáč – Banár, Da. Tománek, L. Kaša, Du. Tománek, Rafi, Šimonovič, Rabara, Hudek, Sedlák, D. Kaša (Bečka, Augustín, Barančík)

Dechtice – Špačince 2:0 – nedohrané pre nízky počet hosťujúcich hráčov
Góly: 10. a 12. R. Maška
DECHTICE: Kúdela – M. Maška, Manca, Drgoň, Kalaš, R. Maška, Hlavatovič, Krivánek, Tomáška, Kolesík, Chrvala
ŠPAČINCE: Podmaka – Pakanec, Kovačovič, Horváth, Tomašovič, Gebauer, Dobrovodský

Bučany – Biely Kostol 2:4 (0:1)
Góly: 56. Suchoň, 90. Sokolovič – 41. a 90. Gažovič, 53. Čmehýl, 88. Hoblík
ČK: 65. Bunček, 73. Habes (obaja Bučany)
BUČANY: Vavro – Vančo, Fančovič, Bunček, Habes, Valášek, Suchoň, M. Belokostolský, Kosnáč, O. Belokostolský, Sokolovič (Hlučil, Cuper)
B. KOSTOL: Šiška – Kobza, Jurina, Hoblík, A. Adámek, Čmehýl, Ľ. Adámek, Podstrelený, Gažovič, Mesároš, Samák ( Dobrovodský, Kapičiak, Pösinger)

V zápase o druhé miesto mali zo začiatku viac z hry domáci hráči. Vytvorili si aj dve šance, ale Sokolovič aj Kosnáč nedokázali loptu dopraviť do brány. Hostia hrali koncentrovane v obrane a vyrážali skôr do brejkov. Do polčasu sa ujali vedenia, keď Gažovič prestrelil brankára Vavra. Do druhého polčasu nastúpili domáci s cieľom vyrovnať, boli to však hostia, ktorí udreli druhýkrát po hlavičke Čmehýla. Domáci však dokázali veľmi rýchlo odpovedať a vrátili sa do zápasu po góle Suchoňa. Bučany potom prišli o vylúčených Bunčeka a Hábesa. V 84. minúte však po faule na Sokoloviča mali šancu na vyrovnanie, ale Vančo trafil len tyč. Hostia udreli do otvorenej obrany ešte dvakrát. Bučany korigovali skóre gólom Sokoloviča.