Futbal, OSA: Dechtice vyhrali v Bielom Kostole, na čele tabuľky majú už desaťbodový náskok

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 22.3.2015, 18.11, prispievatelia

V šlágri kola vyhrali Dechtice v Bielom Kostole dvojgólovým rozdielom. Hostia sa ujali vedenia už v šiestej minúte zásahom kapitána Mareka Mašku, ďalší zásah pridal Emil Sliva.

Futbal, OSA: Dechtice vyhrali v Bielom Kostole, na čele tabuľky majú už desaťbodový náskok

Ľubomír Halmo strelil Dolným Orešanom dva góly, celkovo ich má v tejto sezóne na konte už trinásť a je najlepším strelcom Lokomotívy. Foto: Ján Král

Do prestávky ešte Dechticiam pre ofsajd neuznal rozhodca gól. Domáci mali mnohé šance na zmenu skóre, na rozdiel od súpera však neboli efektívni. Ich šanca na zvrat definitívne zhasla v 83. minúte, keď po druhej žltej karte išiel predčasne pod sprchy Kobza.

Momentka zo súboja Biely Kostol - Dechtice (v červenom).

Osemnáste kolo bolo inak na góly chudobné. Pavlice nad Bolerázom vyhrali presným zásahom Štoru, jediný gól rozhodol aj o víťazstve Bučian v Ružindole, Kátloviec v Špačinciach a béčka Jaslovských Bohuníc nad Bohdanovcami. Tie dokonca skórovali až v 89. minúte, domácich rozjasal Jaroška.

V dueli Dobrá Voda - Voderady sa dokonca mužstvá rozišli bez gólov. Košolná neudržala v susedskom derby vedenie a dovolila Suchej vyrovnať. Napokon sa tak body delili.

Futbalisti trnavskej Lokomotívy potvrdili v dueli s Dolnými Orešanmi jarný nárast formy a súpera zdolali 3:0. Dva góly strelil Ľubomír Halmo, jeden pridal Dominik Valovič.

Zverenci Miroslava Chlpeka majú z troch jarných súbojov deväť bodov a skóre 8:0.