Futbal, OSB: Madunice zakopli v Šípkovom, Borovce a Pečeňady strácajú už len tri body

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 22.3.2015, 18.40, prispievatelia

Líder ADRENALIN oblastnej súťaže B prehrával v Šípkovom rozdielom triedy už po prvom polčase. Po zmene strán znížili Madunice na rozdiel jedného gólu, vyrovnať sa im však už nepodarilo.

Futbal, OSB: Madunice zakopli v Šípkovom, Borovce a Pečeňady strácajú už len tri body

Futbalistom Pečeniad (na fotografii vľavo Patrik Lužák a Jaromír Holiš), ako aj Boroviec, sa otvára šanca zosadiť Madunice z čela tabuľky. Foto: Ján Král

Naplno bodovali Borovce aj Pečeňady a strata oboch na prvé miesto súťaže je už iba trojbodová. Borovce doma porazili Trakovice 2:1 a Pečeňady vyhrali v Prašníku gólom Macha.

Ostrov si vezie tri body z Dolného Lopašova, hostia viedli do polčasu 2:0, Ondrej Holán pečatil na 3:0 v 76. minúte. Domáci neskórovali ani z pokutového kopu.

Výhru Ratnoviec nad Dubovanmi 4:2 vystrieľal autor hetriku Andrej Petrík, hoci hostia dvakrát viedli cestujú domov naprázdno.

Rovnaký výsledok sa zrodil aj v Chtelnici, kam zavítali Bojničky. Za domácich sa o štyri góly postarala štvorica strelcov.

Duel Kľačian a Banky sa skončil remízou 2:2 , všetky góly padli už v prvom polčase.

V súboji o záchranu vyhralo Veselé nad Dolným Trhovišťom 2:1, o troch bodoch rozhodol víťazným gólom Dušan Chudý v 79. minúte.

ADRENALIN OS B – 18. kolo:

Šípkové – Madunice 3:2 (3:0)

Góly: 2. L. Oška, 17. Lago, 44. Kusý – 65. Potrok, 68. Chalány
ŠÍPKOVÉ: B. Líška – L. Oška, P. Ilenčík, Lago, Šalát, Balcír, I. Ilenčík, Kubík, Kusý, Žák, Puvák (R. Oška)
MADUNICE: Minák – Zachar, Potrok, Hargaš, Kabát, Rusnáčik, Chalány, Horváth, Blaho, Sedláčik, Polák (Bojaj, Hromada)

Prašník – Pečeňady 0:1 (0:1)
Góly: 23. Macho
PRAŠNÍK: Kulich – Nykodem, Mil. Kazík, Klein, Kurňavka, R. Bielik, Konkúš, Žažo, Michálik, Kabát, O. Bielik (M. Kazík, Ľ. Obuch)
PEČEŇADY: Královič – Lužák, Karaba, Ondrášik, Mitošinka, Holiš, Jankovič, Pekarovič, Kadlíček, Macho, Durdy (Chudý)

Kľačany – Banka 2:2 (2:2)
Góly: 20. V. Ďuriš, 42. Mikuš - 11.Samuhel, 44. Bogora
KĽAČANY: Bôžik – Š. Gula, L. Ďuriš, Peťko, Paulovič, Šudý, M. Gula, Srnka, V. Ďuriš, Mikuš, Slamka (Vejčík, L. Pavelka)
BANKA: Krajčech – Vajsábel, Slabý, Varga, Babiš, Kusý, Lulovič, Samuhel, Šnajdar, Pazderka, Bogora

Ratnovce – Dubovany 4:2 (1:2)
Góly: 42., 69. a 80. Petrík, 90. Lisák – 4. Kollár, 45. Pastorek
RATNOVCE: Lazový – Bílik, Petrík, Stolárik, Pulman, Kútny, Kalaba, Vetrík, Paulovič, Žák, Šiška (Lisák)
DUBOVANY: Cesnek – Pastorek, Kusý, Kollár, Vrbík, Š. Strečanský, Lietavec, Konečný, M. Strečanský, Brucháč, Masarik (Vozár)

Veselé – Dolné Trhovište 2:1 (1:0)
Góly: 35. Jurda, 79. Chudý – 65. Baraniak
VESELÉ: Ševečka – Duračka, Michalčík, Jurda, M. Krajčo, D. Krajčo, Masár, Dadík, Bokor, Chudý, Klúčovský (Lesay, Bašovský, Konček)
D. TRHOVIŠTE: L. Jančička – Vilček, Häckel, Oravec, Košík, Baraniak, Blšták, M. Jančička, Sobkuliak, P. Macejka, Dechet (Benko, Macejka, Šajter)

Chtelnica – Bojničky 4:2 (3:1)
Góly: 7. Tomáška, 11. L. Cibrín, 45. Bílik, 69. Hrčka – 21. Kabát, 85. Marek Pavelka
CHTELNICA: Bolla – Bílik, Piešťanský, Melicher, Bašnák, Tomáška, Piačka, L. Cibrín, Suchán, Hrčka, Zemko (Čížik, Slabý)
BOJNIČKY: M. Šesták – Božik, Mat. Mihina, Vyhlidal, Kubiček, Marc. Mihina, Špáčil, Mar. Pavelka, Kabát, Václavík, Mir. Pavelka (Dekan, D. Šesták, Kubíček)

Dolný Lopašov – Ostrov 0:3 (0:2)
Góly: 13. Bojkovski, 19. Klasovitý, 76. O. Holán
D. LOPAŠOV: Pavelský – Braniša, T. Mačica, Kubiš, Otajovič, Buchel, Masárik, Gula, Hornák, Lenghart, Lukáč (Beblavý, Vrbovský, M. Mačica)
OSTROV: Ľ. Valo – Regina, Chochula, O. Holán, Klasovitý, Bojkovski, Urbánek, D. Valo, M. Holán, Bábsky, Lukáč (Legiň, Bubák, Otruba)

Borovce – Trakovice 2:1 (1:0)
Góly: 24. Herceg (z pen), 58. O. Macháč – 49. Bališ
ČK: 82. Taraba (Trakovice)
BOROVCE: D. Jankech – Baraczka, Šašo, Koprna, Kapičák, Dubovský, Péči, M. Jankech, Herceg, M. Macháč, O. Macháč (Búš, Bolješik, Radošinský)
TRAKOVICE: Putera – Kubiš, Janovič, Bališ, Trokan, Bartek, Tanáč, Ballek, Chudý, Tolarovič, Ščasnovič (Taraba, Silný)