Futbal, OM: Zeleneč prehral s Leopoldovom, Brestovany zdolali Dolnú Krupú

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 5.4.2015, 18.22, Ján Král

Dvorníky vyhrali v Červeníku gólmi nových posíl z Jalšového. Na úvodný zásah Krajča ešte domáci odpovedali Adamkovičom, na ďalšie údery od Wesolovskeho však už nedokázali zareagovať.

Futbal, OM: Zeleneč prehral s Leopoldovom, Brestovany zdolali Dolnú Krupú

Ilustračné foto: jkr

Hrnčiarovciam remizovali doma s Majcichovom, bod domácim zabezpečil gólom na konečných 1:1 v závere zápasu Palkovič.

Zavar doma zdoláva jedného súpera za druhým, tentoraz zabral naplno proti Veľkému Orvišťu, hoci to dlho siahalo aspoň remízu.

V Cíferi začali padať góly až v záverečnej štvrťhodine. Vedenia sa ujali Siladice, rýchlym gólom však reagoval cíferský Hamaďák, napokon si ale body odnášajú hostia, keď v 86. minúte stanovil konečné skóre Rau.

Brestovany boli proti Dolnej Krupej v prvom polčase lepšie, strelili súperovi dva góly. Po obrátke prevzali opraty hry do svojich rúk hostia, výsledok korigovali, dorovnať však už nestihli.

Zeleneč po vyrovnanom priebehu prehral s Leopoldovom, ktorý skóroval prvýkrát v 82. minúte. Potom domáci vrhli všetko do útoku a hostia do otvorenej obrany pridali druhý gól.