Futbal, OM: V Šulekove padali góly a červenalo sa, tri body si odviezli Drahovce

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 2.5.2015, 12.49, Ján Král

Šesť gólov a tri červené karty videli diváci v piatkovej dohrávke 20. kola oblastných majstrovstiev medzi Šulekovom a Drahovcami.

Futbal, OM: V Šulekove padali góly a červenalo sa, tri body si odviezli Drahovce

V Šulekovo sa tešili z bodov Drahovčania. Ilustračné foto: Ján Král

Domáci sa ujali vedenia hneď v prvej minúte, keď favorizovaných hostí zaskočil Patrik Nemec.

Ešte do prestávky však druhý celok tabuľky troma gólmi otočil vývoj stretnutia, keď Bobákovu sieť postupne napli Nádaský, Karaba a Marušic.

Do kabín odchádzali domáci aj bez vylúčeného Husku. Po zmene strán sa červeňalo ešte dvakrát, najprv Ľubošovi Nemcovi a neskôr Adamovi Rusnákovi.

To už bol stav 2:3, keď kontaktný gól zaznamenal Benko. V závere však poistil triumf Drahoviec štvrtým zásahom Martin Vančo. Mužstvo sa vďaka víťazstvu dostalo na čelo tabuľky, má však o zápas viac ako druhý Leopoldov.

Dohrávka 20. kola oblastných majstrovstiev:

Šulekovo – Drahovce 2:4 (1:3)
Góly: 1. P. Nemec, 56. Benko – 17. Nádaský, 24. Karaba, 43. Marušic, 88. M. Vančo
ČK: 45. Huska, 82. Ľ. Nemec - 83. Rusnák
ŠULEKOVO: Bobák – Kršňák, P. Nemec, Ľ. Nemec, Žemla, Šoka, Chudý, Benko, Huska, Harman, Kolony(Ilko, Tvrdý, Trávniček)
DRAHOVCE: Paulovič – Michálek, Zajac, Karaba, Nádaský, Rusnák, Poláčik, Horúcka, Marušic, Vančo, Šerjeník (J. Brezovský, Valla, Oríšek)