Futbal, 5. liga: Malženice aj Trebatice nadeľovali, Zvončin prehral

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 10.5.2015, 19.30, prispievatelia

V nedeľnom zápase nedali šancu Malženice Krakovanom a nasúkali svojmu súperovi poltucet gólov. Po prvom polčase viedli domáci iba 1:0, v druhej časti strelili štyri góly za desať minút. V sobotu si zastrieľali aj Trebatice, Spartaku zo Šaštína rozvlnili sieť celkovo päťkrát.

Tomáš Sedlák vsietil Krakovanom hetrik. Foto: Eleonóra Szombatová / FOTO 4F

Nedarilo sa Zvončínu, ktorý viedol doma nad Hlohovcom, ale hostia za tri minúty dokázali dvomi gólmi zápas otočiť.

Podobný osud mal aj duel Horných Orešian proti Gbelom. Ostrihoňovým gólom šli domáci do vedenia a hostia dvomi gólmi vybojovali výhru.

Križovany zdolali Oreské 3:1, dvomi gólmi k výsledku prispel Milan Baláž.
Úlohu favorita splnili Veľké Kostoľany, ktoré uspeli na ihrisku posledného Borského Mikuláša a vyhrali rozdielom triedy.