Futbal, OSA: Dechtice deklasovali Bučany, zápas vybavili za šesť minút

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 10.5.2015, 20.54, Ján Král

Dechtice urobili s Bučanmi rýchly proces. Už v šiestej minúte viedli trojgólovým rozdielom. Po zmene strán pridali ešte ďalšie zásahy a na konečných 7:0 pečatil z penalty brankár Marcel Kúdela.

Útočník Suchej Ľubomír Fridrich (v modrom) strelil Dolným Orešanom tri góly. Foto: Ján Král

Kátlovce viedli proti Voderadom už dvojgólovým rozdielom a päť minút pred koncom ešte dokonca viedli, napokon však hostia strhli víťazstvo vo svoj prospech, keď dvoma gólmi v infarktovom závere otočil skóre Bystrík Rosypál.

Druhý Biely Kostol porazil trnavskú Lokomotívu 4:0, hostia dohrávali bez vylúčeného Dominika Valoviča.

Suchá nad Parnou zvládla derby s Dolnými Orešanmi a zvíťazila 3:1, keď hetrik zaznamenal 38-ročný Ľuboš Fridrich. Hostia mali v prvom polčase viaceré dobré šance, nepremenili ich však.

Suchá v druhom polčase vychádzala zo zabezpečenej obrany a hoci hostia viac držali loptu na kopačkách a tlačili sa dopredu, domáci hrozili z brejkov. Napokon mohlo byť ich víťazstvo aj vyššie.

Špačince vyfasovali doma od Ružindola štvorku a naďalej zostávajú na poslednej priečke. Nádej na záchranu im však ponechalo víťazstvo béčka Jaslovských Bohuníc nad predposlednou Dobrou Vodou rovnako 4:0.

Košolná si podelila body s Pavlicami po remíze 3:3. V susedskom derby Bohdanovce zdolali béčko Boleráza. Dvakrát sa odtrhol strelec Heriban, v závere pečatil výsledok bývalý hráč Slavoja Dolinaj.

SWAN OBLASTNÁ SÚŤAŽ A – 25. KOLO:
Biely Kostol – Lokomotíva Trnava 4:0 (1:0)

Góly: 68. a 86. Gažovič, 41. Kobza, 74. Hoblík
ČK: 81. D. Valovič (Lokomotíva)
BIELY KOSTOL: Šiška – Hoblík, A. Adámek, Čmehýl, Gažovič, Kobza, Podstrelený, Ľ. Adámek, Samák, L. Jurina, Dobrovodský (Posinger, Laczó, Kochajda)
LOKOMOTÍVA: Vinci – Juriš, Kollár, Maron, D. Valovič, Chmúra, Hanakovič, Glemba, Sucháň, Halmo, Kánik (Poláček)

Špačince – Ružindol 0:4 (0:2)
Góly: 11. a 61. Domorák, 39. Moncman (pen), 66. M. Morong (pen)
ŠPAČINCE: Gebauer – Pakanec, Kovačovič, Zárecký, M. Dobrovodský, Kubiš, Izakovič, Chudý, Mrva, Šušota, Brestovanský (Knobloch, Piovarči)
RUŽINDOL: Uhlár – Patko, M. Morong, Minarovič, Bardáč, Karády, Horváth, P. Turoň, M. Turoň, Domorák, Moncman (Tolarovič)

Jaslovské Bohunice B – Dobrá Voda 4:0 (2:0)
Góly: 19. Jaroška, 39. Režnák, 73. R. Hrčka, 80. Bobák
JAS. BOHUNICE: Junas – Masarovič, Martin Gajarský, Sokolovič, Galovič, Režnák, Jaroška, Bobák, Bohunický, R. Hrčka, Ľ. Hrčka (Vavruš, Kubiš)
DOB. VODA: Krížik – Danko, Ondruška, Novák, Chnapko, Jantoš, Prvý, Hochman, Ružička, Flimel, Galovič (Chmela, Ondrejech, Benuščák)

Dechtice – Bučany 7:0 (3:0)
Góly: 3. R. Maška, 5. Hlavatovič, 6. a 79. Cmero, 48. Krivánek, 85. Drgoň, 87. M. Kúdela (pen)
DECHTICE: M. Kúdela – R. Maška, Ľ. Krivánek, Cmero, Pav. Maška, Kováč, M. Manca, Kalaš, Sliva, D. Hlavatovič, Drgoň (Tomáška, Kolesík, Kuzma)
BUČANY: Jamrich – M. Belokostolský, Hlučil, Fančovič, T. Habes, Valášek, Krištofovič, Cuper, Kosnáč, Sokolovič, Ryšavý (Hutta, Belák)

Košolná – Pavlice 3:3 (2:3)
Góly: 17. a 36. Greguš, 69. Čavara – 20. Štora, 25. vlastný, 35. M. Dubovský
KOŠOLNÁ: M. Chudják – R. Bobok, Turanský, Karas, Janiš, Greguš, Holekši, Konečný, Volek, Čavara, Popovič (Halaksa, Váry)
PAVLICE: J. Kollár – M. Kollár, Konečný, Ševčík, Ivančík, Križan, D. Tomaškovič, Mich. Kollár, Kanis, Štora, M. Dubovský (Koroš)

Suchá – Dolné Orešany 3:1 (2:1)
Góly: 3., 24. a 70. Ľ. Fridrich – 34. Hudek
SUCHÁ: Hirner – Hujsi, Horník, Rogel, brestovanský, Cuninka, Matovič, Kollár, Ľ. Fridrich, Slovák, Januš (Babušík, Pristáč, M. Fridrich)
DOL. OREŠANY: Pagáč – Kaša, Duš. Tománek, M. Novák, Babinec, Dan. Tománek, Banár, Hudek, Kulíšek, Šimonovič, Rabara (Barančík, Vacula, Dostál)