Futbal, III. A: Smolenice deklasovali Trstín, v ďalšom kole môžu potvrdiť postup

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 24.5.2015, 22.06, prispievatelia

O výhre Smoleníc v susedskom derby rozhodol Martin Čulák, ktorý strelil štyri góly za 21 minút. Prvý polčas vyhrali domáci 7:0, celkovo zápas 8:1.

Futbal, III. A: Smolenice deklasovali Trstín, v ďalšom kole môžu potvrdiť postup

Tréner Smoleníc Stanislav Šoka sa môže po tomto kole spokojne usmievať. Foto: Eleonóra Szombatová / FOTOF

Druhé mužstvo súťaže z Naháča zaváhalo doma s Borovou a prakticky tak spečatilo postup Smoleníc. Definitíva môže padnúť už v budúcom kole. Strata Naháča je aktuálne osem bodov.

Igor Somorovský rozhodol dvomi gólmi v druhom polčase o výhre Horného Dubového proti Opoju.

Gólové hody videli diváci v Bukovej, domáci vyhrali 7:1 a hneď traja hráči zaznamenali po dva góly.

Dolné Dubové vyhralo v Dlhej 4:1, výsledok a tri body pre hostí pečatil v závere dvojgólový Bažány.

Za Bíňovce premenil penaltu brankár Prekop, no z výhry sa tešili domáce Lovčice. Tromi gólmi otočili nepriaznivý vývoj Martinus, Jobek, Rejduga.

SELECT III. A TRIEDA – 23. KOLO

Smolenice – Trstín 8:1 (7:0)
Góly: 8., 18., 20., a 29. Čulák (posledný z pen), 38. a 72. Benca, 40. Neitz, 43. Augustín – 48. Šuran
ČK: 29. Hanus (Trstín)

Horné Dubové – Opoj 2:1 (0:1)
Góly: 67. a 88. Somorovský – 26. P. Nejezchleb

Naháč – Borová 0:1 (0:0)
Gól: 63. Baran

Buková – Vlčkovce 7:1 (1:0)
Góly: 24. a 79. Bottek, 47. a 89. Mišči, 53. a 62. Vittek (druhý z pen), 74. Študenc – 55. Sivák

Lovčice – Bíňovce 3:1 (0:0)
Góly: 65. Martinus, 87. Jobek, 88. Rejduga – 60. Prekop (z pen)

Dlhá – Dolné Dubové 1:4 (0:1)
Góly: 61. Belica – 20. Porubčan, 59. Obšivan, 82. a 89. Bažány

Voľno: Malženice B

1 Smolenice 21 17 2 2 81 : 23 53 23
2 Naháč 21 14 3 4 43 : 24 45 12
3 Sokol Trstín 21 12 2 7 61 : 45 38 8