Futbal, OM: Drahovce prehrali v Hornej Krupej, Siladice porazili Leopoldov

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 30.5.2015, 22.28, prispievatelia

Dve kolá pred koncom súťaže je stále všetko zamotané. Drahovce totiž prehrali v Hornej Krupej 1:4. Dvomi gólmi sa o to pričinil Mikláš.

Futbal, OM: Drahovce prehrali v Hornej Krupej, Siladice porazili Leopoldov

Ilustračné foto: jkr

Naopak Siladice si v ťažkom zápase poradili s Leopoldovom 3:1 a stiahli rozdiel na lídra už iba na tri body. Siladice viedli po polčase rozdielom triedy, za Leopoldov korigoval už iba Beko.

Dvorníky otočili zápas v Brestovanoch, po góle Oláha prehrávali 0:1, no Wesolowski a Majerník svojimi gólmi rozhodli o majiteľovi troch bodov.

Veľké Orvište si z Majcichova odnáša štyri kusy. O vysokú prehru sa domáci postarali až v závere, keď pridali za tri minúty tri góly.

Cífer vyhral v Dolnej Krupej 2:1, o góly sa za hostí postarali Kišš a Kročka.

Remízový zápas medzi Zelenčom a Šulekovom rozhodol v 90. minúte Bednárik. Hosťom nepomohli ani dva zásahy Kolonyho.

Prvú výhru v sezóne si pripísali Hrnčiarovce, keď zdolali rozdielom triedy Červeník.