Futbal, OSA: Biely Kostol deklasoval Dolné Orešany, Dobrá Voda aj Špačince vyhrali

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 7.6.2015, 20.22, prispievatelia

Dobrá Voda vyhrala nad trnavskou Lokomotívou gólom z penalty. V 84. minúte ju premenil Dúbrava. V nervóznom závere videli červené karty hosťujúci Pivoluska a Hanakovič.

Momentka zo súboja Jaslovské Bohunice B - Voderady. Ľuboš Hrčka (v žlto-modrom) v 26. minúte gólom naštartoval veľký obrat výsledku. Foto: Ján Král

Suchá porazila už istého šampióna ligy 3:1. Hostia Viedli po zásahu Filipa Cmera, no Patrik Bílik vyrovnal a skúsený Ľuboš Fridrich dvomi presnými zásahmi rozhodol o domácom víťazstve.

Bučany aj vďaka dvom gólom Róberta Sokoloviča vyhrali v Košolnej rozdielom triedy.

Pavlice viedli v Ružindole po polčase 1:0. V závere druhého polčasu pridali za jedenásť minút tri góly a súpera zdolali vysoko 4:0.

Biely Kostol deklasoval Dolné Orešany 9:0, hostia pricestovali iba deviati. Hetrik vsietil Andrej Adámek.

Béčko Boleráza prehralo ešte v sobotu v Špačinciach. Stretnutie sa hralo v rámci popoludnia pre všetkých, ktoré obec pripravilo pre svojich občanov. Okrem športu bol pre návštevníkov pripravený aj kultúrny program a koncerty.

Duel Bohdanovce – Kátlovce sa nehral, hostia vopred avizovali, že nepricestujú na zápase, domáci vyhrajú kontumačne.

Voderady viedli po jedenástich minútach v zápase na pôde béčka Jaslovských Bohuníc 2:0. Domáci však nezložili zbrane a štyrmi gólmi otočili vývoj skóre.

SWAN OBLASTNÁ SÚŤAŽ A – 29. kolo:
Špačince – Boleráz B 3:1 (0:0)
Góly: 50. Púchly, 66. a 88. Chudý (druhý z pen) – 61. Martin Daniš
ŠPAČINCE: Gebauer - Pakanec, Kovačovič, Zárecký, Dobrovodský, Kubiš, Chudý, Mrva, Čahoj, Novosedlík, Izakovič (Púchly, Knobloch, Tomašovič)
BOLERÁZ B: Vaško - Marek Daniš, Jurák, Gergel, Kurinec, Židek, Miškovič, Martin Daniš, Vavro, Ostradický, Pupák

Bohdanovce – Kátlovce 3:0 - kontumačne, hostia vopred avizovali, že nepricestujú na zápas

Jaslovské Bohunice B – Voderady 4:2 (2:2)
Góly: 26. Ľ. Hrčka, 35. a 90. Bobák, 61. R. Hrčka – 9. Zelenský, 11. Cíferský
ČK: 47. Masarovič – 26. Marcaník
J. BOHUNICE B: Junas - Masarovič, Režnák, Hrčka, Bohunický, Sokolovič, Roman Hrčka, Galovič, Bobák, Gajarský, Pavlík (Vavruš, Kubiš)
VODERADY: Bachratý - Marcaník, Fatranský, Zelenský, Brestovanský, Šurina, Cíferský, Dubovský, Trog, Páleník, Kondákor (Izakovič, Plavucha, Rosypál)

Ružindol – Pavlice 0:4 (0:1)
Góly: 30. Štora, 73. M. Dubovský, 76. a 84. Kanis
RUŽINDOL: Uhlár - Minarovič, Martin Turoň, Moncman, Patko, Daniel Turoň, Bardáč, Karády, Domorak, Pavol Turoň, Babka (Filipčík, Morong)
PAVLICE: Jozef Kollár - Matúš Kollár, Lukáš Dubovský, Konečný, Ševčík, Michal Kollár, Križan, Tomaškovič, Kanis, Štora, Martin Dubovský (Ivančík, Moncman, Koroš)

Biely Kostol – Dolné Orešany 9:0 (5:0)
Góly: 18. M. Jurina, 48. L. Jurina, 28. Ľ. Adámek, 39. Samák, 41., 56. a 68. A. Adámek, 44. a 64. Gažovič
B. KOSTOL: Šiška - Andrej Adámek, Čmehýl, Gažovič, Kobza, Ľuboš Adámek, Samák, Jurina, Marek Jurina, Podstrelený, Dobrovodský (Laczó, Masár, Kochajda) D. Orešany: David Hudek – Tománek, Kaša, Babinec, Banár, Roman Hudek, Magdolen, Vacula, Pagáč

Košolná – Bučany 0:3 (0:2)
Góly: 13. Belák, 17. a 79. Sokolovič
KOŠOLNÁ: Chudják - Kosnáč, Bobok, Turanský, Karas, Janiš, Greguš, Holekši, Volek, Čavara, Halaksa (Volek, Zachar, Váry) BUČANY: Jamrich - Hlučil, Fančovič, Bunček, Hlúch, Habes, Belák, Cuper, Kosnáč, Sokolovič, Ryšavý (Hutta)

Suchá nad Parnou – Dechtice 3:1 (2:1)
Góly: 31. Bílik, 44. a 86. Ľ. Fridrich – 30. Cmero
ČK: 75. Drgoň (Dechtice)
SUCHÁ: Hirner - Horník, Brestovanský, Hujsi, Pospíšil, Bílik, Matovič, Babušík, Januš, Fridrich, Jankovič (Hudcovič, M. Fridrich) DECHTICE: Kúdela - Marek Maška, M. Manca, Sliva, Drgoň, Kováč, Krivánek, Chrvala, Roman Maška, Cmero, Tomáška (P. Manca)