Futbal, III. A: Smolenice nasúkali Borovej rekordných sedemnásť gólov, Bihári strelil šesť

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 7.6.2015, 22.05, prispievatelia

Oslava postupu ako sa patrí. Tohtoročný rekord v počte nastrieľaných góloch medzi mužmi patrí už istému šampiónovi III. triedy A zo Smoleníc. Borovej naložili sedemnásť gólov. Šesť strelil Martin Bihári, o zásah menej si pripísal Marek Sudin. Hostia hrali iba s desiatimi hráčmi.

Martin Bihári (vľavo) strelil Borovej šesť gólov. Foto: Eleonóra Szombatová / Foto 4F

Dlhá s desiatimi hráčmi držala s Lovčicami krok do 42. minúty, potom sa však domáci rozstrieľali a vyhrali 6:1. Štyri góly zaznamenal Vilinovič.

V dueli medzi Opojom a Trstínom bola po polčase remíza, rýchlymi gólmi v druhej časti hry ale rozhodli domáci o svojej výhre 6:3.

Béčko Malženíc podčiarklo víťazný víkend futbalu v obci ležiacej neďaleko Trnavy a vyhralo v Hornom Dubovom 4:0.

Naháč podľa predpokladov zdolal Vlčkovce 4:1, o štyri góly sa postarali štyria hráči.

Buková viedla už 2:0 nad Dolným Dubovým, no hostia sa napokon tešili z výhry 3:2, keď desať minút pred koncom rozhodol Gottwald.

SELECT III. A TRIEDA – 25. KOLO:

Lovčice – Dlhá 6:1 (2:1)
Góly: 5., 56., 66. a 86. Vilinovič, 42. a 74. Jobek – 25. Horváth

Opoj – Trstín 6:3 (1:1)
Góly: 43. a 82. P. Nejezchleb, 56. Bartoš, 61. Urban, 62. Polakovič, 73. Šiška – 45. L. Štibraný, 80. Vajsábel, 90. Hanus

Smolenice – Borová 17:0 (6:0)
Góly: 10., 39., 52., 82. a 85. Sudin, 11., 37., 60., 65., 78. a 83. Bihári, 16. a 19. Pluhár, 70. a 75. Čulák, 77. Benca, 87. Černuško

Horné Dubové – Malženice B 0:4 (0:1)
Góly: 27. a 47. Valent, 53. Sedlák (z pen), 82. Tomovič

Naháč – Vlčkovce 4:1 (1:0)
Góly: 33. Garažia, 53. Holický, 65. Čambor, 85. Jurovatý – 58. Kovačic

Buková – Dolné Dubové 2:3 (1:0)
Góly: 24. Zeleňák, 50. Študenc – 58. Bažány, 71. Horváth, 80. Gottwald

Voľno: Bíňovce

1 Smolenice 23 19 2 2 103 : 24 59 26