Spartak na záver sústredenie v Rakúsku remizoval s Terekom Groznyj

ŠPORT - Futbal - Spartak | 25.6.2015, 22.56, Ján Král

Spartak Trnava remizoval v prípravnom zápase Terekom Groznyj 0:0. Zápas s deviatym celkom ruskej ligy sa hral v rámci sústredenia spartakovcov v Rakúsku na ihrisku v obci Bad Erlach. Andeli týmto duelom zároveň ukončili kondično-herný pobyt, o týždeň ich čaká úvodný duel prvého predkola Európskej ligy v Sarajeve.

Spartak na záver sústredenie v Rakúsku remizoval s Terekom Groznyj

Nástup hráčov v Bad Erlachu. Spartakovci v bielom. Foto: Marek Ondrejka

V stretnutí s ruským celkom gól nepadol, hoci v prvom polčase mali veľmi dobré príležitosti Mikovič a Sabo. Po zmene strán sa vyznamenal pri veľkej šanci ruského celku brankár Kneževič, za Trnavu mohol opäť skórovať Mikovič.

Premiéru v trnavskom drese si odkrútila aj nová tvár Harbis Harba. Útočník z Jihlavy, ktorý prišiel do Trnavy na hosťovanie, však odohral len 15 minút, následne musel odstúpiť pre zranenie v oblasti kolena.

Nemalo by však ísť o nič vážne a o pár dní by mal byť znova fit.
Do duelu nezasiahli pre menšie zdravotné problémy ani Vlasko a Schranz.

Spartak Trnava - Terek Groznyj 0:0
ČK: 53. Sabo - 53. Adilson
SPARTAK: Kneževič - Tóth, Nikolič, Godál, Čonka - Greššák, Sabo - Cleber, Halilovič, Mikovič - Harba
Striedali: Casado, Mikinič, Vojtuš, Bortel