Futbal, OS B: Dolný Lopašov nasúkal Ostrovu poltucet, Pečeňady vyhrali v Trakoviciach

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 16.8.2015, 22.57, prispievatelia

Ostrov viedol v Dolnom Lopašove iba do dvanástej minúty, keď vyrovnal Jozef Vrbovský. Druhý polčas patril Petrovi Hornákovi, ktorý štyrmi gólmi rozhodol o debakli 6:1. Jeden zásah pridal Adam Lukáč a poltucet bol na svete. V závere duelu videl červenú kartu brankár hostí a nariadenú penaltu kopal jeho brankársky sok v drese domácich. Skóre sa však nemenilo, Juraj Pavelský ponúknutú šancu nepremenil.

Futbal, OS B: Dolný Lopašov nasúkal Ostrovu poltucet, Pečeňady vyhrali v Trakoviciach

Momentka zo stretnutia Trakovice - Pečeňady. Foto: Dominik Trubač

Bojničky porazili Prašník 4:2, za hostí znižovali Milan Kazík z penalty a Ľuboš Obuch.

Bod pre Chtelnicu zachránil v poslednej minúte zápasu Čížik, keď dokázal vyrovnať na konečných 2:2. Domáci dvakrát viedli, bod sa preto môže máliť.

Dvakrát boli v trháku aj Trakovice, ale hosťujúce Pečeňady si napokon odviezli všetky tri body aj vďaka dvom zásahom Jaromíra Holiša. Raz sa trafil Tomáš Ondrášik.

Nováčik z Koplotoviec je stále bez bodu. Tentoraz ho vylúpilo Veselé. Po polčasovej remíze 2:2 sa presadil Krajčo a trojbodový záber potvrdil v závere Masár.

Ratnovce vyhrali nad Madunicami rozdielom triedy, o tri góly sa postarali traja rôzni strelci. Trafil sa Petrík, Boďo a Paulovič.

Rozdielom triedy vyhrali aj Kľačany v Dubovanoch. Už polčasových 0:2 napovedalo, kto si odvezie tri body.

Šterusy vyhrávali nad Bankou od siedmej minúty 1:0, do polčasu ale vyrovnal hosťujúci Kusý. Po prestávke už dávala góly iba Banka, pridala ďalšie štyri a vyhrala impozantne 5:1.

ALNA 7. LIGA B – 2. KOLO:

Bojničky – Prašník 4:2 (2:0)
Góly: 30. Vyhlídal, 37. Pavelka, 51. Bučko, 82. Kubíček – 70. Kazík (z pen), 75. Obuch
BOJNIČKY: Šesták - Novotný, Miroslav Pavelka, Vyhlídal, Vyhlidal, Špáčil, Kubíček, Kabát, Bučko, Pavelka, Kadlec (Krajný) PRAŠNÍK: Holán - Kurňavka, M. Obuch, Ondrej Bielik, Žažo, Grivalský, Milan Kazík, Rastislav Bielik, Nykodem, Michal Kazík, Adamec (Ľ. Obuch, Matys, Konkúš)

Šípkové – Chtelnica 2:2 (2:1)
Góly: 12. Kubík, 41. Žák – 11. Gába, 90. Čížik
ŠÍPKOVÉ: Líška - Lukáš Oška, Hanuliak, Radovan Oška, Lago, Ilenčík, Žák, Šalát, Kubík, Koyš, Držík CHTELNICA: Ľuboš Cibrín - Bílik, Piešťanský, Čížik, Ondrej Zemko, Stanovič, Dávid Zemko, Lukáš Cibrín, Brisuda, Kalaš, Gába

Trakovice – Pečeňady 2:3 (2:1)
Góly: 16. Radošovský, 28. Ščasnovič – 25. a 90. Holiš, 66. Ondrášik
ČK: 88. Michalčík (Pečeňady)
TRAKOVICE: Kollár - Radošovský, Šimon Peter Chudý, Krajčovič, Bališ, Janovič, Tolarovič, Kubiš, Chudý, Ščasnovič, Taraba (Komarňanský, Žemla, Mužila)
PEČEŇADY: Královič - Lužák, Durdy, Jankovič, Ondrášik, Zubčák, Michalčík, Macho, Holiš, Miškolci, Gergely Karaba, Adamčík, M. Chudý)