Futbal, OM: Zavar otočil zápas s Hornou Krupou, Zeleneč si poradil s Dechticami

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 22.8.2015, 17.30, prispievatelia

Dechtice držali krok so Zelenčom iba prvý polčas. Remíza 2:2 vyzerala pre hostí nádejne, no v druhom polčase už dominoval na ihrisku iba jeden mančaft. Štyri góly domácich rozhodli o jednoznačnej výhre a nič na tom nezmenil ani druhý gól dechtického Cmera v zápase.

Futbal, OM: Zavar otočil zápas s Hornou Krupou, Zeleneč si poradil s Dechticami

Gól Zelenča na 2:2 padol po rohovom kope Cyrila Marona a hlavičke Alexandra Bednárika. Foto: Ján Král

Množstvo gólov videli diváci aj v Červeníku. Po zásahu Denisa Kopúnka viedli v zápase domáci. Hostia ešte v prvom polčase otočili na zásluhou Daniša a Harmana. Do kabín sa išlo za vyrovnaného stavu 2:2, trafil sa Stanovič. Za dvanásť minút v druhom polčase ale strelili hostia tri góly a odvážajú si tri body.

Borovce pokračujú v dobrých výsledkoch aj naďalej. Doma zdolali Brestovany 3:1, všetky góly padli v druhom polčase.

V súboji mužstiev bez bodu vyhralo Veľké Orvište v Hrnčiarovciach. Zásluhu na tom má najmä Zsolnay, autor dvoch gólov. Celkovo vyhrali hostia 3:1.

Siladice porazili Dvorníky rozdielom triedy, hostia dohrávali od 57. minúty bez vylúčeného Bašu.

Leopoldov vyhral nad Majcichovom až po penalte v 85. minúte. Tú za stavu 1:1 premenil Šuliman.

Zavar prehrával s Hornou Krupou už 0:2, no domáci sa nevzdali a duel za 22 minút v druhom polčase otočili na 3:2.

Výsledok 3:0 sa zrodil aj v Dolnej Krupej a porážku si odniesol Cífer. Za hostí nastúpil na posledných desať minút aj starosta obce Maroš Sagan.

OBLASTNÉ MAJSTROVSTVÁ – 3. KOLO:

Červeník – Šulekovo 2:5 (2:2)
Góly: 8. Kopúnek, 30. Stanovič – 11. Daniš, 24. a 64. Harman, 54. Nemec, 66. Beko
ČERVENÍK: Vinci - Adamkovič, Kopúnek, Ješko, Králič, Štefunko, Halmo, Babic, Kabát, Boháčik, Stanovič (Lenčeš, Ďuga, Mihálik)

ŠULEKOVO: Lukáš Žemla - Šoka, Gažovič, Andrej Žemla, Kršňák, Patrik Nemec, Beko, Ľuboš Nemec, Harman, Daniš, Nemčok (Snoha, Benko, Tvrdý)

Momentka zo súboja Červeník - Šulekovo. Foto: Miroslav Ledecký

Leopoldov – Majcichov 2:1 (1:1)
Góly: 24, Tvrdý, 85. Šuliman (z pen) – 36. M. Šuran
LEOPOLDOV: Zachar - Gatci, Piovarči, Kavuliak, Žemla, Endrle, Bachňák, Šuliman, Tvrdý, Švestka, Pobjecký (Poláček, Krajinčák)

MAJCICHOV: Miškovič - Gergely, Rakický, Šuran, Pecháček, Štrbo, Marek, Krivosudský, Novota, Matula, Tokoš (Márföldi, Mišina, Martinus)

Zeleneč – Dechtice 6:3 (2:2)
Góly: 23. Bánovec, 45. a 73. Bednárik, 47. Dóka, 51. Maron (z pen), 69. Pápay – 4. Hrčka, 39. a 82. Cmero (Dóka, Pápay, Kankara)
ZELENEČ: Bažány - Bartovič, Boledovič, Nemček, Illeš, Bednárik, Maron, Bánovec, Čapla, Tibenský, Bučány (Kochajda, Kuzma)

DECHTICE: Kalaš - Marek Maška, Manca, Sliva, Pavol Maška, Krivánek, Cmero, Ružička, Hrčka, Kováč, Kolesik (Kochajda, Tomáška)

Gól Dechtíc na 2:1 strelil Cmero. Brankár Bažány išiel pod nohy, loptu však neudržal a strelec hostí pohotovo umiestnil do odkrytej bránky. Foto: Ján Král

Cmero mohol pridať aj úder na 3:1, ale brankár Bažány jeho samostatný nájazd vychytal a Zeleneč ešte do prestávky vyrovnal. Foto: Ján Král

Zavar – Horná Krupá 3:2 (0:2)
Góly: 53. a 75. Chlebík, 68. Kardoš – 12. Šiška, 19. Ryšavý
ZAVAR: Púchly - Dobrovodský, Psota, Kardoš, Sanny, Beňo, Chlebík, Potisk, Baroš, Juriš, Ďuriš (Kovačič) H. KRUPÁ: Horný - Krchnár, Šiška, Malina, Dráb, Nemček, Ryšavý, Mikláš, Heteš, Gašparík, Zázik (Konečný, Gažo, Prodaj)

Dolná Krupá – Cífer 3:0 (2:0)
Góly: 5. Kissimonyi, 7. Jakáb, 63. Kvetan
D. KRUPÁ: Vravúšek - Gažo, Jarábek, Fíba, Kissimonyi, Vyskoč, Bachratý, Jakáb, Kvetan, Bohunický, Sekera (Bachratý, Boledovič)

CÍFER: Daniel Gašparovič - Jozef Gašparovič, Fiľak, Rusnák, Timotej Tibenský, Kročka, Hamaďák, Lukovič, Šarmír, Tomáš Tibenský, Repa (Sagan)

Siladice – Dvorníky 3:0 (1:0)