Futbal, OM: Leopoldov strelil Cíferu sedem gólov, Zeleneč si poradil s Dvorníkmi

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 6.9.2015, 18.44, Ján Král

Dechtice viedli v Hornej Krupej po rýchlom góle Hrčku. Ešte do prestávky však domáci viedli 4:1 a po zmene strán pridali ešte jeden gól.

Futbal, OM: Leopoldov strelil Cíferu sedem gólov, Zeleneč si poradil s Dvorníkmi

Momentka zo stretnutia Zeleneč - Dvorníky. Foto: Eleonóra Szombatová/FOTO 4F

Hrnčiarovce získali prvý bod v sezóne po bezgólovej remíze s Brestovanmi.

Šulekovo zaskočilo Siladice dvoma rýchlymi gólmi v úvodnej desaťminútovke. Po polhodine hry korigoval Igor Fančo, Patrik Nemec ale rýchlo vzápätí zvýšil vedenie hostí. Varga síce pred prestávkou znížil na rozdiel gólu, no v druhom polčase hostia pridali ešte dva góly a prekvapujúco vyhralo v Siladiciach vysoko 5:2.

Nováčik z Boroviec naďalej nepozná v súťaži trpkosť prehry. V Červeníku uhral remízu 1:1, prišiel však o pozíciu lídra tabuľky, kam sa po vysokom víťazstve 7:0 nad Cíferom dostal Leopoldov. Dva góly strelil Lukáš Tvrdý, ktorý je s deviatimi zásahmi na čele tabuľky strelcov.

Veľké Orvište nebralo ohľad na to, že v Dolnej Krupej majú slávnostný hodový víkend. Na pôde súpera získal tri body po víťazstve 2:0.

Zavar si s prehľadom poradil s Majcichovom, hostia korigovali na konečných 5:1 pre Zavar až v závere.

V Zelenči úradovali proti Dvorníkom skúsení hráči Ujlaky a Maron, zásluhou ich gólov vyhrali domáci 4:2. Domáci mali veľmi dobrý prvý polčas, hostia sa po zmene strán dotiahli na rozdiel gólu, ale Maron napokon potvrdil víťazstvo Zelenča.

OBLASTNÉ MAJSTROVSTVÁ - 5. KOLO:
Hrnčiarovce nad Parnou - Brestovany 0:0

ČK: 83. Zaoral (Hrnčiarovce)
HRNČIAROVCE: Kuzma - Kralovič, Fodor, Šurina, Zaoral, Páleník, Ohrablo, Sedlický, Vozár, Masár, Kurinec (Jedinák, Kelc, Hanzel)
BRESTOVANY: Mich. Železník - Císar, Urbánek, Bošácky, Jánoš, Šiška, Oláh, Mart. Železník, Dorčiak, Križan, Buška (Vidlička)

Zavar – Majcichov 5:1 (2:0)
Góly: 28. Ďuriš, 34. D. Bachratý, 50. Beňo, 64. Chlebík, 78. Kovačič - 90. Pecháček
ZAVAR: Púchly - D. Bachratý, Dobrovodský, Mich. Psota, Kardoš, Sanny, Beňo, Vido, Chlebík, Jur. Vyskoč, Ďuriš (Baroš, Juriš, Kovačič)
MAJCICHOV: Š. Horváth - Gergely, Rakický, Pecháček, M. Štrbo, Marek, Krivosudský, Novota, Matula, Holka, Tokoš (M. Šuran, Valko, Martinus)

Siladice – Šulekovo 2:5 (2:3)
Góly: 29. I. Fančo, 38. Varga - 2. Nemčok, 10. a 70. Harman, 34. P. Nemec, 64. Daniš

ČK: 62. P. Tvrdý (Šulekovo)
SILADICE: Spál - Režnák, Varga, Mesároš, Kinči, I. Fančo, Rau, J. Páleník, Pátek, Hudcovič, Beránek (Ľ. Hrčka, A. Horváth)
ŠULEKOVO: L. Žemla - Šoka, Gažovič, A. Žemla, Kršňák, P. Nemec, Ľ. Nemec, Harman, Daniš, Beko (Snoha)

Dolná Krupá – Veľké Orvište 0:2 (0:1)
Góly: 31. P. Pavlovič, 73. Zsolnay
DOL. KRUPÁ: Vravúšek - Gažo, Jarábek, Fíba, Hrubý, Vyskoč, Mat. Bachratý, Jakáb, Kvetan, R. Sekera, P. Bohunický (Kissimonyi, L. Boledovič)
VEĽ. ORVIŠTE: Budka - Tanáč, Jánošík, T. Pavlovič, Belica, Zsolnay, P. Pavlovič, L. Bartošek, R. Vavrinec, Bucko, J. Vavrinec (Špernoga)

Červeník – Borovce 1:1 (1:0)
Góly: 40. Babic - 73. O. Macháč
ČERVENÍK: Vinci - Adamkovič, Kopúnek, Halmo, Babic, Boháčik, Stanovič, Holič, Ďuga, Králič, Hargaš (M. Bednárik, Ješko)
BOROVCE: Valo - Pet. Herceg, Pav. Herceg, Šašo, O. Macháč, Dubovský, Kapičák, M. Balcír, Žilka, Koprna, Péči (Moravčík, M. Macháč, T. Radošinský)

Horná Krupá – Dechtice 5:1 (4:1)
Góly: 21. a 35. Strečanský, 41. Heteš, 45. a 68. Gašparík - 7. Hrčka
HOR. KRUPÁ: Horný - Malina, Dráb, Nižňan, Strečanský, Nemček, Szalay, Mikláš, Heteš, Gašparík, Zázik (Šiška, Štibraný)
DECHTICE: M. Kúdela - Kalaš, Drgoň, M. Maška, Kováč, E. Sliva, Hrčka, Cmero, Krivánek, Chrvala, Kolesik (Kochajda, Tomáška, Kuzma)

Leopoldov - Cífer 7:0 (2:0)
Góly: 16. a 57. L. Tvrdý, 34. a 90. Šuliman (prvý z pen), 48. Poláček, 74. Pobjecký, 86. Švestka
LEOPOLDOV: Malý - Piovarči, Gatci, M. Žemla, Bachňák, Šuliman, B. Krajčovič, Poláček, Ajpek, L. Tvrdý, Švestka (Pobjecký, S. Lukáčik, Krajinčák)
CÍFER: D. Gašparovič - J. Gašparovič, Gross, Rusnák, Tim. Tibenský, Kročka, T. Fiľak, Hamaďák, Fulier, Kupkovič, Kišš (Orlický, Šarmír, Lukovič)

Zeleneč – Dvorníky 4:2 (3:1)
Góly: 13. a 17. Ujlaky, 24. a 86. Maron - 36. Magula, 78. Hulík (pen)
ZELENEČ: Gottstein - Bartovič, Boledovič, Nemček, A. Bednárik, Maron, Bánovec, Doka, Ondrejička, Ujlaky, Pápay (Tibenský)
DVORNÍKY: Planický - Baša, Plevka, Krajčo, Farkaš, Taraba, Sluka, Wesolovski, Modrovič, Mikulek, Magula (Hulík, Farkaš)