Futbal, 7. liga OSB: Milan Klasovitý z Ostrova nastrieľal Trakoviciam šesť gólov

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 4.10.2015, 19.37, prispievatelia

Kanonier Ostrova napodobnil hviezdy európskeho formátu a v zápase proti Trakoviciam sa zaskvel vynikajúcimi šiestimi gólmi. Na päť z nich potreboval iba sedemnásť minút. Celkovo domáci vyhrali 7:0.

Futbal, 7. liga OSB: Milan Klasovitý z Ostrova nastrieľal Trakoviciam šesť gólov

Milan Klasovitý (naľavo) nastrieľal Trakoviciam šesť gólov. Na archívnej fotografii s bývalým spoluhráčom Denisom Bojkovskim. Foto: archív TH

Dolný Lopašov remizoval v Šípkovom 2:2. Hoci hostia viedli po zásahu Vrbovského, Šípkové dvomi gólmi otočilo skóre. Bod pre hostí zachránil Masárik.

Strelecky úspešný deň mal Tomáš Kubíček z Bojničiek, keď proti Šterusom zaznamenal hetrik. Sekundoval mu Matej Krajný s dvoma presnými zásahmi.

Koplotovce vyhrali nad Ratnovcami 3:1 a všetky góly padli v prvom polčase. V druhom bol vylúčený hosťujúci Pulman, Ratnovce tak dohrávali posledných pätnásť minút v oslabení.

Pečeňady nastrieľali Dubovanom poltucet a sú na druhom mieste tabuľky o skóre za Kľačanmi. Tie vyhrali vo Veselom 2:1, za domácich znižoval v 67. minúte striedajúci Dadík.

Prašník podľahol doma Maduniciam 0:2 a patrí mu delená tretia pozícia. Prvé Kľačany a ôsmy Ostrov delia iba tri body.

Naplno bodovala aj Banka, ktorá aj po dvoch góloch Mariana Bogoru vyhrala v Chtelnici 4:2. K Bogorovi sa strelecky pridal Kusý a Pazderka.

ALNA 7. LIGA B – 9. KOLO:

Bojničky – Šterusy 5:0 (2:0)
Góly: 18. a 62. Krajný, 28., 66. a 78. Kubíček
BOJNIČKY: Kadlec - Václavík, Dekan, Bojnanský, Novotný, Špáčil, Pavelka, Vyhlídal, Miroslav Pavelka, Kubíček, Krajný (Šesták, Kadlec, Kabát)

ŠTERUSY: Palkech - Lukáš Žilka, Marek Madunický, Dovičič, Nesteš, Gajdošík, Kadúc, Gondál, Strapatý, Dominik Žilka, Jaroslav Madunický (Gvizd, Hamšík, Drška)

Koplotovce – Ratnovce 3:1 (3:1)
Góly: 2. Bališ, 19. Miklovič, 38. Lackovič – 26. Petrík
ČK: 75. Pulman (Ratnovce)
KOPLOTOVCE: Mišech - Minárik, Kyjak, Peter Lackovič, Strnisko, Kováč, Halas, Tajber, Miklovič, Bališ, Martin Lackovič (Pikna, Hlavna, Majka)

RATNOVCE: Lazový - Petrík, Kútny, Kalaba, Bílik, Vetrík, Stachura, Šiška, Stolárik, Geschwandtner, Pulman (Galbička)

Pečeňady – Dubovany 6:1 (3:1)
Góly: 13. Michalčík, 19. Adamčík, 43. a 64. Miškolci (druhý z pen), 68. Svitek, 83. Jankovič – 24. Vrbík
PEČEŇADY: Vidlička - Durdy, Jankovič, Karaba, Chudý, Michalčík, Adámek, Adamčík, Lužák, Miškolci, Ondrášik (Ščasnovič, Svitek, Mitošinka)

DUBOVANY: Kalaš - Dobrovodský, Kusý, Martin Strečanský, Kollár, Šimon Strečanský, Brucháč, Sasák, Skaličan, Klein, Vrbík (Masarik, Vozár, Kozák)

Veselé – Kľačany 1:2 (0:1)
Góly: 67. Dadík – 40. Mikuš, 61. Garaj
VESELÉ: Strecký - Michalčík, Bartovic, Masár, Gula, Denis Krajčo, Klúčovský, Matúš Krajčo, Rácz, Konečný, Lesay (Duračka, Dadík, Chudý)

KĽAČANY: Kubatka - Lukáš Ďuriš, Martin Gula, Baraniak, Štefan Gula, Šudý, Köplinger, Mikuš, Vladimír Ďuriš, Strnisko, Garaj (Hanke, Lamparský, Matiašovič)

Prašník – Madunice 0:2 (0:1)
Góly: 19. Chalány, 80. Polák
PRAŠNÍK: Holán - Bielik, Grivalský, Adamec, Milan Kazík, Kazík, Kubík, Pašmík, Žažo, Kurňavka, Konkuš (Kubík, Bielik)

MADUNICE: Púdela - Stankovič, Žažo, Kosa, Blaho, Hargaš, Mesároš, Rusnáčik, Chalány, Horváth, Polák (Bojaj, Sedláčik, Pisarik)