Futbal, 4. liga: Vrbové nastrieľalo sedem gólov, Malženice priniesli z Kanianky tri body

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 4.10.2015, 19.18, prispievatelia

Boleráz viedol v Holíči po zásahu Ondera 1:0, domáci však ešte do polčasu stihli vyrovnať. Otočiť skóre sa im podarilo v 62. minúte a tak tri body ostali na Záhorí.

Futbal, 4. liga: Vrbové nastrieľalo sedem gólov, Malženice priniesli z Kanianky tri body

Jeden z malženických gólov strelil Miroslav Karhan. Foto: Ján Král

Vedenie 1:0 neudržali ani Jaslovské Bohunice v Novej Dubnici. Viedli síce po góle Pavlíka, domáci ale v druhom polčase otočili zápas na 2:1.

Naplno bodovali Malženice, keď v Kanianke vyhrávali už rozdielom troch gólov. Napokon vyhrali presvedčivo 4:1, keď do listiny strelcov sa zapísali Benkovský, Gogolák, Karhan z penalty a Braniša.

Strelecký deň mali hráči Vrbového, súperovi z Trenčianskych Stankoviec naložili sedmičku. Spál, Sumer a Zelenay sa presadili dvakrát, jeden gól pridal Majgot.