Trnavskí hokejisti prehrali v Bardejove, opäť neudržali vedenie

ŠPORT - Hokej | 8.10.2015, 09.22, prispievatelia

Ani vedúci Pardavého gól neznamenal body pre gladiátorov.

Trnavskí hokejisti prehrali v Bardejove, opäť neudržali vedenie

Ilustračné foto: archív TH

Trnavčania cestovali na druhý koniec republiky, aby v rámci deviateho kola prvej hokejovej ligy čelili hráčom Bardejova.

Zápas sa pre nich začal výborne, v tretej minúte skóroval Pardavý po asistencii Schmidta.

Domáci reagovali už v siedmej minúte, brankár Hála kapituloval po tečovanom puku Šimčáka. Gladiátori mali v prvej tretine ešte dve veľké šance na zmenu skóre, boli to však Bardejovčania, ktorí po zásahu Baláža viedli 2:1.

Domáci pridali vo zvyšku zápasu ešte dva góly a dokonale tak otočili zápas.
V piatok 9. októbra hrajú Trnavčania v Humennom, najbližší domáci zápas odohrajú v stredu 14. októbra o 17.00 proti Prešovu.