Futbal, 7. liga OSB: Garaj z Kľačian zostrelil Pečeňady, Trakovice porazili Dolný Lopašov

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 11.10.2015, 18.18, prispievatelia

V šlágri kola medzi Kľačanmi a Pečeňadmi nenechali domáci nič na náhodu a naložili svojmu súperovi poltucet. Najväčšiu zásluhu na výsledku mal strelec štyroch gólov Lukáš Garaj. Na prvé tri góly potreboval Garaj iba dvadsať minút.

Futbal, 7. liga OSB: Garaj z Kľačian zostrelil Pečeňady, Trakovice porazili Dolný Lopašov

Momentka zo súboja Trakovice - Dolný Lopašov. Foto: Ján Král

Prašník vezie tri body z Banky, o výhru sa postaral gólom z dvanástej minúty Milan Kazík.

Vonku uspeli aj Koplotovce, na výhru v Dubovanoch im stačili dva presné zásahy zo záveru zápasu, keď sa presadili Peter Lackovič a Marek Pikna.

Až štvorgólovým rozdielom vyhrali Bojničky v Ratnoviach. Hostia skórovali po dva razy v oboch polčasoch. Ratnovce dohrávali duel od 27. minúty bez vylúčeného Mareka Bílika.

Šterusy viedli nad Šípkovým 1:0, keď otvoril skóre Dominik Žilka. V druhom polčase vyrovnal Vladimír Lago a o minútu neskôr si dali domáci vlastný gól. V samotnom závere potvrdili výhru hostí Tomáš Andrísek a Patrik Žák.

Červenú kartu na každej strane a domáce víťazstvo 2:1 po góloch Tomáša Bališa a Matúša Krajčoviča videli diváci v Trakoviciach. Za favorizovaných hostí znižoval v 90. minúte Jozef Masárik.

ALNA 7. LIGA OS B – 10. KOLO:
Kľačany – Pečeňady 6:0 (3:0)
Góly: 7., 23., 27. a 88. Garaj, 48. Köplinger, 60. Baraniak

KĽAČANY: Kubatka - Lukáš Ďuriš, Gula, Šudý, Mikuš, Köplinger, Baraniak, Srnka, Ďuriš, Hanke, Garaj (Gula, Pavelka, Matiašovič)

PEČEŇADY: Vidlička - Durdy, Jankovič, Karaba, Chudý, Adamčík, Lužák, Miškolci, Ondrášik, Ščasnovič, Holiš (Svitek, Macho)

Banka – Prašník 0:1 (0:1)
Gól: 12. M. Kazík
BANKA: Kaclík - Patrik Bogora, Varga, Vajsábel, Benko, Belan, Michalák, Kusý, Pazderka, Marian Bogora, Krajčech

PRAŠNÍK: Kulich - Ondrej Bielik, Grivalský, Adamec, Kazík, Pašmík, Žažo, Kurňavka, Konkuš, Kubík, Rastislav Bielik (Matys, Obuch)

Dubovany – Koplotovce 0:2 (0:0)
Góly: 70. Lackovič, 88. Pikna
DUBOVANY: Kollár - Dobrovodský, Kusý, Martin Strečanský, Šimon Strečanský, Sasák, Skaličan, Klein, Vrbík, Masarik, Bubák (Vozár)

KOPLOTOVCE: Mišech - Minárik, Kyjak, Lackovič, Strnisko, Kováč, Halas, Tajber, Pikna, Miklovič, Bališ (Lackovič)

Ratnovce – Bojničky 0:4 (0:2)
Góly: 5. Vyhlídal, 24. Mir. Pavelka, 75. Mar. Pavelka, 80. Krajný
ČK: 27. Bílik (Ratnovce)
RATNOVCE: Lazový - Petrík, Kútny, Bílik, Kalaba, Stachura, Šiška, Stolárik, Geschwandtner, Bírešík, Kusý

BOJNIČKY: Marek Šesták - Václavík, Dekan, Marek Pavelka, Špáčil, Vyhlídal, Daniel Šesták, Mihina, Kabát, Miroslav Pavelka, Kubíček (Krajný)

Šterusy – Šípkové 1:4 (1:0)
Góly: 21. Žilka, 66. Vlastný – 65. Lago, 88. Andrísek, 90. Žák
ŠTERUSY: Palkech – Jozef Nesteš, Lukáš Žilka, Madunický, Dovičič, Gajdošík, Kadúc, Strapatý, Dominik Žilka, Sereda, Drška (M. Nesteš)

ŠÍPKOVÉ: Bališ - Lukáš Oška, Lago, Balcír, Radovan Oška, Šalát, Koyš, Kubík, Žák, Andrísek, Ilenčík

Trakovice – Dolný Lopašov 2:1 (1:0)
Góly: 32. Bališ, 76. Krajčovič – 90. Masárik
ČK: 61. Janovič (Trakovice) - 34. Lukáč (D. Lopašov)
TRAKOVICE: Jančík - Žemla, Krajčovič, Bališ, Jakub Tolarovič, Janovič, Marcel Tolarovič, Komarňanský, M. Chudý, Ščasnovič, Kubiš (Mužila, Š. Chudý)

D. LOPAŠOV: Pavelský - Braniša, Masárik, Gula, Mačica, Lukáč, Hornák, Vrbovský, Lenghart, Hečko, Beblavý (Kubiš)

Madunice - Veselé 1:1 (0:0) – hralo sa 15. septembra
Góly: 72. Polák - 60. T. Gula
MADUNICE: Tonkovič - Žažo, Kosa, Blaho, Hargaš, Mesároš, Rusnáčik, J. Chalány, J. Kabát, T. Horváth, Polák (Sedláčik, Stankovič, B. Kabát)
VESELÉ: Strecký - Duračka, Bartovic, Rácz, Konečný, Dadík, Konček, T. Gula, M. krajčo, D. Krajčo, Klúčovský (Urban, Valíček, Lesay)

jam

Ostrov – Chtelnica 6:1 (5:0)
Góly: 5., 16. a 21. Klasovitý, 14. Kabát (z pen), 44. Boris, 63. Chochula – 75. Bílik
ČK: 13. Suchán (Chtelnica)
OSTROV: Hajdín - Chochula, Pavol Kabát, Peter Kabát, Valo, Lukáč, Klasovitý, Urbánek, Regina, Boris, Líška (Legiň, Mitošinka, F. Svetlík)

CHTELNICA: Patrik Piačka - Melicher, Bílik, Piešťanský, Cibrín, Tomáška, Matej Piačka, Gába, Brisuda, Suchán, Zemko (Slabý, Bolla)

V chladnom a veternom počasí sa domáci zahryzli do súpera a po dvadsiatich minútach bolo vybavené. Kanonier Klasovitý vsietil tri góly za šestnásť minút, štvrtý pridal z penalty Pavol Kabát, keď hosťujúci Suchán zastavil strelu smerujúcu do siete rukou a bol vylúčený.

Domáci sa presadzovali kombinačnou hrou a nikoho nenechali na pochybách, kto bude mať v tomto stretnutí navrch. Po polčase sa viac menej dohrávalo, domáci boli pri svojich šanciach málo dôrazní, presadil sa iba Chochula excelentnou strelou z priameho kopu.

Hosťom sa podaril jeden brejk a korigovali Bílikom. Víťazstvo domácich bolo úplne jasné a zaslúžené, pri troche chcenia mohlo byť aj výraznejšie.