Futbal, OM: Dolná Krupá zdolala Zeleneč, Siladice remizovali s Leopoldovom

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 25.10.2015, 16.37, Ján Král

Dolná Krupá vstúpila do zápasu so Zelenčom aktívne. Richard Sekera otvoril už v 13. minúte skóre a o päť minút neskôr vypracoval akciu, po ktorej pridal Vyskoč druhý zásah.

Futbal, OM: Dolná Krupá zdolala Zeleneč, Siladice remizovali s Leopoldovom

Momentka zo súboja Dolná Krupá - Zeleneč. Foto: Ján Král

Tesne pred prestávkou zahral v šestnástke rukou Bartovič, videl červenú kartu a z nariadenej penalty Gažo zvýšil už na rozdiel troch gólov, čím zároveň uzavrel skóre, pretože po zmene strán už brankári loptu zo siete neťahali.

Posledné Hrnčiarovce prehrali doma s Hornou Krupou 1:4. Hostia už po polčase viedli rozdielom triedy, po zmene strán pridali ešte jeden gól, domáci už len výsledok kozmeticky upravili.

Horná Krupá je novým lídrom súťaže, pretože Leopoldov iba remizoval v Siladiciach. Už v 2. minúte otvoril skóre domáci Kinči. Vyrovnal v 5. minúte z Šuliman, ktorý dorazil penaltu.

V Borovciach padali góly iba z penált, domáci kopali jednu, hostia dve a preto vyhrali. Pomohlo im k tomu aj vylúčenie Martina Radošinského z Boroviec, ktorý prišiel na ihrisko v 70. minúte, za šesť minút však dostal dve žlté karty.

Červeník prehrával so Zavarom, keď za hostí otvoril skóre Chlebík. Strelec Babic však ešte do prestávky vyrovnal a v 73. minúte pridal svoj druhý gól. Tri body domácim poistil disciplinárkou omilostený Holič.

Brestovany doma remizovali s Cíferom, v závere však prišli o svoju vylúčenú oporu Martina Železníka.

Dvorníky strelili Šulekovu rýchly gól už v 9. minúte, hostia ale duel otočili troma gólmi a napokon vyhrali 3:1.

Veľké Orvište zabralo doma proti Majcichovu naplno, o víťazstvo 2:0 sa postarali gólmi Peter Pavlovič a Belica.