Futbal, OM: Zeleneč vyhral nad Siladicami, Zavar si poradil s Dolnou Krupou

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 31.10.2015, 20.04, prispievatelia

Horná Krupá musela otáčať zápas proti Červeníku. Úvodný gól dal hosťujúci Babic, po polčase vyrovnal Mikláš. O výhre domácich rozhodol v samom závere Šiška.

Futbal, OM: Zeleneč vyhral nad Siladicami, Zavar si poradil s Dolnou Krupou

V drese Cífera sa zaskvel troma gólmi bývalý hráč Spartaka Trnava Pavel Šarmír (v bielo-modrom). Foto: Ján Král

Cífer si zastrieľal proti Šulekovu, najviac to sypalo Pavlovi Šarmírovi, ktorý zaznamenal hetrik. Šulekovo si odnieslo poltucet, čestný úspech hostí zaznamenal Tomáš Kolony.

V zápase Dvorníky – Veľké Orvište sa body delili, prvý gól duelu dal domáci Plevka z penalty, krátko pred uplynutím hodiny hry vyrovnal Pavlovič.

Prvé dva góly Majcichova proti Borovciam strelil Hruška. Hostia síce znížili Urbanom, no ešte dvakrát inkasovali. Z víťazstva 4:1 sa tak tešili domáci.

Hrnčiarovce síce skórovali dvakrát zásluhou Ivana Jedináka, no v Dechticiach prehrali 2:5. Za domácich strelil hetrik za sedemnásť minút Michal Hrčka.

Zavar po dvoch góloch Mateja Chlebíka vyhral nad Dolnou Krupou 2:0, hostia od 53. minúty dohrávali bez vylúčeného Hrubého.

Zeleneč triumfoval nad Siladicami 5:3, dôležitým aspektom výhry domácich bol aj hetrik Mareka Ujlakyho.

Leopoldov potreboval iba polčas aby viedol nad Brestovanmi 6:0, v druhom polčas prišiel zo strany hostí iba čestný zásah od Šišku.

OBLASTNÉ MAJSTROVSTVÁ – 6. LIGA – 13. KOLO:
Horná Krupá – Červeník 2:1 (0:1)
Góly: 67. Mikláš, 90. Šiška – 31. Babic
ČK: 57. Strečanský (H. Krupá)

H. KRUPÁ: Horný - Zázik, Šiška, Nižňan, Strečanský, Ryšavý, Szalay, Mikláš, Heteš, Gašparík, Malina

ČERVENÍK: Vinci - Mihálik, Kopúnek, Králič, Halmo, Babic, Ješko, Boháčik, Adamkovič, Mrva, Bachratý (Vachan)

Cífer – Šulekovo 6:1 (1:0)
Góly: 18., 69. a 76. Šarmír, 47. Rusnák, 49. Gašparovič (z pen), 71. Slabý – 66. Kolony

CÍFER: Jurík - Gašparovič, Gross, Slabý, Fiľak, Fulier, Lukovič, Kupkovič, Orlický, Tibenský, Šarmír (Rusnák, 78. Červenka)

ŠULEKOVO: Lukáš Žemla - Patrik Nemec, Daniš, Gažovič, Kolony, Andrej Žemla, Kršňák, Harman, Ľuboš Nemec, Stanislav Cibulka, Jaroslav Cibulka (Dávidek, Káčer, Tvrdý)

Dvorníky – Veľké Orvište 1:1 (1:0)
Góly: 3. Plevka (z pen) – 58. Pavlovič

DVORNÍKY: Planický - Baša, Plevka, Krajčo, Kubiček, Farkaš, Wesolowski, Sluka, Ščasný, Táčovský, Modrovič (Magula, Mikulek)

V. ORVIŠTE: Budka - Stolárik, Jaroslav Vavrinec, Bartošek, Špernoga, Jánošík, Tomáš Pavlovič, Peter Pavlovič, Belica, Horváth, Róbert Vavrinec

Majcichov – Borovce 4:1 (2:0)
Góly: 31. a 39. Hruška, 65. Pecháček (z pen), 76. Krivosudský – 52. Urban MAJCICHOV: Miškovič - Gergely, Rakický, Scheip, Pecháček, Štrbo, Marek, Krivosudský, Holka, Susko, Hruška (Šuran, Matula, Bott)

BOROVCE: Valo - Herceg, Šašo, Jankech, Kapičák, Balcír, Radošinský, Ondrej Macháč, Urban, Pažík, Michal Macháč (Kolník, Koprna, Tonkovič)

Dechtice – Hrnčiarovce nad Parnou 5:2 (3:0)
Góly: 11., 29. a 38. Hrčka, 72. Sliva (z pen), 90. Tomáška – 73. a 86. Jedinák   DECHTICE: Kalaš - Marek Maška, Drgoň, Sliva, Chrvala, Krivánek, Maška, Hlavatovič, Ružička, Hrčka, Cmero (Kolesik, Kochajda, Tomáška) HRNČIAROVCE: Kuzma - Páleník, Zaoral, Jedinák, Šurina, Fodor, Masár, Kelc, Vozár, Ohrablo, Serbák (Hanzel, Púchly)

Zavar – Dolná Krupá 2:0 (1:0)
Góly: 9. a 78. Chlebík

ZAVAR: Púchly - Chlebík, Ďuriš, Kardoš, Dobrovodský, Vido, Juraj Vyskoč, Baroš, Juriš, Kovačič, Jakub Vyskoč (Krajčovič, Psota)

D. KRUPÁ: Olšovský - Hrubý, Bachratý, Jarábek, Vyskoč, Bohunický, Fíba, Jakáb, Sekera, Skýpala, Boledovič (Bohunický)

Zeleneč – Siladice 5:3 (1:0)
Góly: 20., 60. a 81. Ujlaky, 50. Bánovec, 73. Doka – 64. a 78. Mesároš, 76. Laurinec

ZELENEČ: Gottstein - Nemček, Bednárik, Klandúch, Ujlaky, Belko, Maron, Bánovec, Ondrejička, Dóka, Pavelek (Bučány)

SILADICE: Trnovec - Fančo, Páleník, Rau, Režnák, Laurinec, Sekereš, Kupec, Mesároš, Varga, Horváth (Hudcovič, Beránek)

Leopoldov – Brestovany 6:1 (6:0)
Góly: 12. Švestka, 25. a 41. Žemla, 30. a 37. Poláček, 33. Šuliman (z pen) – 73. Šiška

LEOPOLDOV: Zachar - Endrle, Bachňák, Žemla, Kavuliak, Lukáčik, Piovarči, Ajpek, Šuliman, Poláček, Švestka (Pobjecký, Krajinčák)

BRESTOVANY: Železník - Císar, Varga, Dorčiak, Jánoš, Šiška, Bošácky, Ivančík, Záhončík, Križan, Buška (Vidlička)