Futbal, 5. liga: Veľké Kostoľany sa rozišli so Zvončínom bez gólov

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 1.11.2015, 16.55, prispievatelia

V dueli Veľké Kostoľany – Zvončín gól nepadol. Diváci videli skôr bojovný zápas s množstvom nepresností, šancí sa zrodilo pomerne málo. V závere boli aktívnejší hostia, loptu do siete ale nedostali.

Únik Matúša Klenkoviča zo Zvončína zastavuje obranca Veľkých Kostolian Peter Čeliga. Súboj sleduje vpravo Jakub Filin. Foto: Ján Král

Body si delili Drahovce a Hlohovec. Na vedúci gól domáceho Martina Nádaského odpovedal ešte v prvom polčase kanonier Tomáš Došek.

Križovany si z Oreského odviezli prehru 0:4, na Záhorí dohrávali bez vylúčeného Vrábela, ktorý videl prvú žltú kartu za ruku a druhú za faul.

Trebatice síce v Horných Orešanoch viedli, no ich radosť trvala iba tri minúty, keď vyrovnal na konečných 1:1 domáci kapitán Stacho.

Moravský Svätý Ján viedol po polčase v Krakovanoch 1:0, domáci v druhej časti hry zabojovali a po góloch Pavla Sedláka a Tomáša Hazdu vyhrali 2:1.

Na čele tabuľky prezimuje Spartak Šaštín-Stráže, ktorý v mestskom derby porazil Slovan 7:0.