Trnavský brankár chytil v Prešove 52 striel, hokejistom to ale nestačilo ani na bod

ŠPORT - Hokej | 26.11.2015, 09.30, prispievatelia

Krok so súperom držali Trnavčania iba do polovice stretnutia.

Trnavský brankár chytil v Prešove 52 striel, hokejistom to ale nestačilo ani na bod

Ilustračné foto: Dominika Haršáni

Trnavskí hokejisti cestovali za svojim súperom v 22. kole prvej hokejovej ligy  až do ďalekého Prešova. V prvej tretine duelu si obaja gólmani udržali nepriestrelnosť. Na vedúci gól domáceho Dancsáka reagoval v 25. minúte Trnavčan Jurák a začínalo sa odznovu.

Gladiátori držali krok so súperom do polovice stretnutia, keď v priebehu necelých troch minút inkasovali hneď dvakrát.

Na 4:1 z pohľadu domácich zvýšil Fajčák v tretej tretine, o víťazovi už ďalej nebolo pochýb. Gólový účet stretnutia uzavrel svojim druhým gólom v stretnutí Prešovčan Halás, domáci sa tak tešili z výhry 5:1.

Trnavský brankár Brucháč napriek piatim inkasovaným gólom pochytal neuveriteľných 52 striel.

Najbližší zápas odohrajú gladiátori v piatok 27. novembra, keď o 17.00 vyzvú Spišskú Novú Ves na jej ľade.