Používaním stránok trnavskyhlas.sk súhlasíte s používaním cookies. Viac info OK

Trnavské rybníky
reklama

Do Rakúska zamieril aj ďalší spartakovec, Milan Bortel prestúpil do Hornu

ŠPORT - Futbal - Spartak | 15.1.2016, 10.45, Ján Král

Novým pôsobiskom stopéra Spartaka Trnava Milana Bortela sa stal rakúsky klub SV Horn. Prestup 28-ročného futbalistu do tímu aktuálne prvého celku tretej rakúskej ligy už schválili aj na matrike Slovenského futbalového zväzu.

Do Rakúska zamieril aj ďalší spartakovec, Milan Bortel prestúpil do Hornu

Milan Bortel (v bielom) pri obrannom zákroku v súboji so Senicou. Foto: Juraj Cisár

reklama

 

Andeli zaradili futbalistu, ktorý časť kariéry strávil aj v talianskej Catanii a pred príchodom do slovenského Ríma hrával ešte za Sereď, Zlaté Moravce či Slaviu Praha, po nevydarenej jesennej časti na transfer listinu.

 

Hovorilo sa o záujme fortunaligovej Skalice, rodák z Ilavy ale napokon zakotví v Horne.

 

V tíme zo severnej časti Rakúska sa stretne s bývalým spoluhráčom zo Zlatých Moraviec Martinom Chrenom, v klube pôsobí aj slovenský brankár Jaroslav Kasprišin a takisto viacero legionárov zo Španielska a Balkánu.

REDNOD
reklama

 

Horn aktuálne vedie tabuľku o bod pred tímom FC Viedeň a o šesť pred FC Stadlau.

 

V rovnakej súťaži pôsobia aj rezervné celky viedeňských klubov Rapid či Austria alebo Parndorf, v kádri ktorého figurujú slovenskí futbalisti Kristián Koštrna (bývalý hráč Spartaka, Wolverhamptonu, Boleráza) a Martin Babic (najvyšiiu súťaž hral v Nitre, Zlatých Moravciach a Senici).

 

Ako sme už infomovali, okrem Milana Bortela si v Rakúsku našiel nové pôsobisko aj ďalší spartakovec Patrik Čarnota, ktorý sa dohodol so štvrtoligovým tímom SV Gaflenz.

reklama

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy
TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka spoločnosti WebHouse, s.r.o. Právne informácie | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty
Copyright © 2010-2022 WebHouse, s. r. o. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk

Pocitadlo.sk

Mazda ihneď
reklama