Hokejisti sa rozlúčili s domácim ľadom prehrou, podľahli Bardejovu

ŠPORT - Hokej | 4.2.2016, 07.58, prispievatelia

Posledný gól pred domácimi divákmi v tejto sezóne strelil z trestného strieľania Dávid Schmidt.

Hokejisti sa rozlúčili s domácim ľadom prehrou, podľahli Bardejovu

Kirill Domaev a Milan Takáč v súboji pred Stanislavom Škorvánkom. Foto: Dominika Haršáni

V poslednom domácom stretnutí tejto sezóny držali trnavskí hokejisti s Bardejovom krok iba v prvej tretine. Na úvodný gól Martina Kalináča odpovedal Jozef Reho.

Druhú časť hry už ovládol líder dlhodobej súťaže a gólmi Ščurka a Solomonchaka išiel do vedenia, ktoré nestratil až do samého záveru zápasu.

Posledná tretina patrila opäť hosťom, tí pridali ďalšie tri zásahy a vyhrali celý duel. Prehru Trnavy kozmeticky na konečných 2:6 upravil Dávid Schmidt z trestného strieľania.

Posledný zápas sezóny odohrajú trnavskí hokejisti v nedeľu 7. februára v Prešove.

1. HOKEJOVÁ LIGA - 42. KOLO:

HK Gladiators Trnava – HC 46 Bardejov 2:6 (1:1, 0:2, 1:3)
Góly: 16. Reho, 56. Schmidt (tr. strieľanie) – 8. Kalináč, 27. Ščurko, 28. Solomonchak, 45. a 55. Linet, 48. Fajčák
Strely: 27:37
Vylúčenia: 3:5
Presilovky: 1:0