Trnavské rybníky
reklama

Atraktívna automobilová novinka: FIAT TIPO prichádza na trh s výhodnými cenami

AKTUALITY - Firmy | 15.3.2016, 07.00, reklamný článok

FIAT na marcovom autosálone v Ženeve predstavil novinku, od ktorej sa dá očakávať, že poriadne zamieša karty s automobilmi vo svojej triede. Nové Fiat TIPO vo verzii Sedan prichádza do predaja za lákavé uvádzacie ceny.

Atraktívna automobilová novinka: FIAT TIPO prichádza na trh s výhodnými cenami

FIAT TIPO si môžete vyskúšať v trnavskom TANEX-e.

 

Škoda Rapid sa môže triasť. To sú ohlasy prvých motoristických novinárov, ktorí odhadujú, že FIAT TIPO bude výraznou konkurenciou práve týmto vozidlám.

 

Talianski dizajnéri pri zostavovaní návrhu vozidla mysleli na eleganciu i úžitkové vlastnosti. Už teraz možno povedať, že nový FIAT TIPO v nižšej strednej triede výrazne zamúti vodu.

 

Novinka z dielne turínskej značky pohladí oko a zároveň poslúži majiteľovi. Štedrý vnútorný priestor pre vodiča i spolujazdcov je detailne prepracovaný, použité sú kvalitné materiály a úroveň spracovania je na vysokej úrovni.

 

 

Na zadných sedadlách sa pohodlne usadia i väčší chlapi. Navyše, dnes je okrem dostatku miesta na sedenie veľmi vyhľadávanou veličinou aj batožinový priestor, FIAT TIPO disponuje v tomto ukazovateli objemom 520 litrov.

 

Tvarované sedadlá pôsobia príjemne i decentne, sú polohovateľné podobne ako volant a vo vyššej výbave vozidla i "dofúkateľné" do tvaru, ktorý vyhovuje chrbtu konkrétneho vodiča.

 

Na výber je viacero motorizácií, pri 1,6-litri s výkonom 88 kW (120 k) pôsobí i naftový motor ako dobrý spoločník. Vozidlo je dostatočne odhlučnené, šesťstupňová manuálna prevodovka pomáha k tomu, že vo vozidle nie je problém pokojne komunikovať aj pri vyšších rýchlostiach.

 

 

Exteriér je štýlový, pohľad do kabíny vozidla ponúka viacero zaujímavých dizajnových riešení. Vozidlá FIAT TIPO valcovali trh už na prelome osemdesiatych a deväťdesiatych rokov, vtedy vo verzii hatchback.

 

Na Slovensku je zatiaľ v predaji sedan, motoristi sa však ešte tento rok dočkajú aj hatchbacku či rodinného kombi.

 

Pri príležitosti uvedenia vozidla na slovenský trh ponúka spoločnosť TANEX Trnava, autorizovaný predajca a servis vozidiel FIAT a MAZDA v Trnave, limitovanú edíciu Opening edition modelu TIPO.

 

 

Základná cena Fiat Tipo je 11 740 eur vrátane autorádia a manuálnej klimatizácie.

 

Dni otvorených dverí pri príležitosti oficiálnej premiéry sú v TANEX Trnava tento víkend. Nový Fiat Tipo si však môžete vyskúšať v showroome na Nitrianskej ulici 25 v Trnave už teraz.

 

Od štvrtka 17. marca až do pondelka 21. marca zároveň pozýva TANEX na premiéru a skúšobné jazdy.

 

Viac informácií nielen o novinke FIAT TIPO nájdete aj na www.tanex.sk alebo na facebookovej stránke spoločnosti TANEX.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy

reklama

TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty | Nastavenie cookies | Cookies politika
Copyright © 2010-2023. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk
Mazda 3
reklama
Cisárky Sereď
reklama