Futbal, 7. liga B: Dolný Lopašov sa po výhre v Dubovanoch priblížil k postupu

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 29.5.2016, 13.42, Ján Král

Dolný Lopašov má postup na dosah, k dosiahnutiu cieľa mu stačí v záverečných kolách jedno víťazstvo. Situáciu si vylepšil triumfom 3:0 na ihrisku Dubovian.

Futbal, 7. liga B: Dolný Lopašov sa po výhre v Dubovanoch priblížil k postupu

Ilustračné foto: trnavskyhlas.sk

Chtelnica strelila Veselému za sedem minút tri góly, v 31. minúte viedla 3:0 a vyzeralo to, že získa tri body. Tesne pred prestávkou však prišla o vylúčeného Kičinu, čo hostia využili a po zmene strán troma gólmi vyrovnali, pričom o remíze rozhodol v 89. minúte Krajčo.

Trakovice doma prehrávali s Prašníkom od 4. minúte, ešte do prestávky však skóre otočili a napokon zvíťazili suverénne 5:1.

Ostrov si na domácom ihrisku poradil 4:2 s Pečeňadmi. Kľačany zdolali suverénne 4:1 Šípkové, pričom viedli hneď od prvej minúty.

Madunice sa postarali o prekvapenie, doma zdolali rozdielom triedy 3:0 tretie Tepličky. Posledné Šterusy uchmatli bod za remízu 3:3 v Ratnovciach. Banka a Koplotovce dohrajú kolo až 10. júna.

7. LIGA B – 28. KOLO:

Chtelnica – Veselé 3:3 (3:1)

Góly: 24. O. Zemko, 30. M. Hrčka, 31. Brisuda – 45. Gula, 58. Bokor, 89. Krajčo

ČK: 41. Kičina (Chtelnica)

CHTELNICA: M. Bolla – Kičina, Piešťanský, Kubiš, Melicher, Brisuda, Bílik, Tomáška, Čížik, O. Zemko, M. Hrčka (D. Zemko, Cibrín, M. Bogora)

VESELÉ: Strecký – Urban, Michalčík, Bartovic, Konček, Konečný, Dadík, Klúčovský, Gula, Lesay, Krajčo (Bokor, Ružička, Valíček)

Trakovice – Prašník 5:1 (2:1)

Góly: 17. M. Žemla, 40. Kubiš, 61. Komarňanský, 68. M. Janovič, 81. Čepčány – 4. Michal Kazík

TRAKOVICE: E. Kollár – Radošovský, Žemla, J. Tolarovič, Bališ, Čepčány, M. Janovič, M. Tolarovič, Komarňanský, Chudý, Kubiš (F. Janovič, Husár)

PRAŠNÍK: Kulich – Adamec, R. Bielik, M. Obuch, Milan Kazík, Michal Kazík, O. Bielik, L. Konkuš, Kurňavka, Nykodem, Žažo (T. Holán, M. Konkuš)

Ostrov – Pečeňady 4:2 (2:0)

Góly: 3. a 48. Pavol Kabát, 16. Bernard Svetlík, 89. Daniel Valo – 62. Daniška, 67. Moravčík

OSTROV: Ľ. Valo – Regina, D. Valo, Mitošinka, Urbánek, M. Svetlík, B. Svetlík, Pav. Kabát, L. Svetlík, Legiň, Pet. Kabát (Gajdoš)

PEČEŇADY: Vidlička – Bulák, Lužák, Durdy, T. Ondrášik, Macho, Ľ. Ščasnovič, Gergely, Chudý, J. Ondrášik, Daniška (Moravčík)

Kľačany – Šípkové 4:1 (3:0)

Góly: 1. R. Koplinger, 30. J. Mikuš, 36. Hudák, 86. R. Koplinger – 84. Lukáš Oška

ČK: 68. Bojňanský (Kľačany)

KĽAČANY: Mat. Kubatka – L. Ďuriš, A. Šudý, P. Paulovič, A. Strnisko, V. Ďuriš, R. Koplinger, J. Mikuš, M. Gula, Slamka, Hudák (Bojňanský, Šajánek, Bôžik)

ŠÍPKOVÉ: B. Líška – R. Oška, L. Oška, Kubík, Šalát, Držík, Kimerling, Žák, T. Bielik, Hanuliak, Kusý (Ilenčík)

Madunice – Bojničky 3:0 (0:0)

Góly: 51. Žuffa (pen), 54. J. Chalány, 82. Polák

MADUNICE: E. Púdela – Žuffa, Žažo, M. Kabát, Hargaš, Mesároš, Pisarik, J. Kabát, Stankovič, Polák, Rusnáčik (Chalány, Hyben, Hromada)

BOJNIČKY: M. Šesták – Špáčil, T. Kubíček, Marek Pavelka, Václavík, Marcel Mihina, Vyhlídal, Ľ. Kabát, D. Šesták, Bučko, Miroslav Pavelka (R. Kubiček, Dekan, T. Pavelka)

Ratnovce – Šterusy 3:3 (1:1)

Góly: 13. P. Kalaba, 77. a 82. T. Šiška – 45. D. Žilka, 49. Nosko, 84. Sereda

RATNOVCE: Križna – Lazový, Pulman, Bílik, Kútny, Petrík, Bírešík, M. Pavlovič, Galbička, Kalba, Šiška

ŠTERUSY: Palkech – Gvizd, L. Žilka, Rechtorík, Nesteš, Brezina, Strapatý, Nosko, Madunický, Sereda, D. Žilka (Grivalský)