Trnavské rybníky
reklama

FASHION by KIDS rozšíril ponuku štýlového detského oblečenia o nové značky

AKTUALITY - Firmy | 30.6.2016, 10.19, inzercia

Prevádzka so sortimentom pre deti, mamičky ale i oteckov, ktorá sídli na Trojičnom námestí v Trnave (oproti Jednote), zaradila do ponuky tovar od ďalších nových značiek. Okrem tovaru z obľúbených značiek ako sú JUUJ, Koláčová, Small Rags, Lemur, Popy, Mile, Moe či Pískacie tričká majú k dispozícii už aj veci od Little People, En*fant ale napríklad aj bio stravu pre deti od Ella´s kitchen.

FASHION by KIDS rozšíril ponuku štýlového detského oblečenia o nové značky

Prevádzka FASHION by KIDS sídli na Trojičnom námestí v presklených priestoroch oproti obchodnému Jednota. 

 

V uplynulých dňoch zmenila prevádzka názov na FASHION by KIDS. "Outletové talianské oblečenie, ktoré sme mali tiež v ponuke, už iba dopredávame. Sústredili sme sa na ponuku veci len od slovenských výrobcov pre najmenších. I preto sme sa rozhodli pre zmenu názvu," vraví majiteľka obchodu Adriana.

 

Vo FASHION by KIDS majú k dispozícii tričká, pudlové tepláky, šaty, pančušky, šmolko čiapky, nákrčníky, legíny, turbany, kraťasky, bundy, pískacie tričká ale napr. aj štrikované čí látkové hračky pre deti. Ide najmä o veľkosti 80 – 122 ale i väčšie.

 

„Oblečenie je z certifikovaných materiálov, ktoré sú pre deti ideálne. Mnohé sú ručne vyrábané, vyhovujú aj alergikom. Pre detičky máme veľký výber letného oblečenia z každej značky, či už sú to kraťasky, tielka, plavky, sukne, šaty, čelenky, atď. Tovar dopĺňame každé dva týždne, čiže máme stále niečo nové. Teší ma, že mamičky sa k nám vracujú, pravidelne nás napríklad navštevuje aj speváčka Dominika Mirgová so synčekom,“ pokračuje.

 

Aj takto štýlovo môžete obliecť svoje dieťa.

 

Najnovšie pribudli aj chrumky, cukríky či ovocné kaše na bio základe od firmy Ella´s kitchen. V ponuke sú aj zubné pasty a kefky Jack N'Jill.

 

Novinkou sú nerozbitné detské okuliare značky KieTLa s kvalitným UV filtrom a gumičkou proti padaniu pre deti do šesť rokov. "Máme ich v rôznych farbách, detičky ich nezničia a radi nosia," hovorí Adriana.

 

Sortiment rozšírili aj o zdravotne nezávadné detské fľaše My AQUA, z ktorých sa neuvoľňujú škodlivé látky ani po naliatí horúcej vody. Vhodné sú aj pre dospelých.

 

V predajni ponúkajú aj detské nerozbitné okuliare, topánky či plavky.

 

K letnej sezóne patria plavky pre deti od Small Rags, ktoré majú ochranný faktor 50 či letná kožená obuv pre detičky. "Výrobcovia reagujú podľa sezóny a stále vymýšľajú niečo nové. Napr. na jeseň máme gumáky a čižmy."

 

Fashion by kids spustil aj výrobu vlastných produktov. Charakterizuje ich ušatý zajko, ktorý sa stal logom firmy. Momentálne majú v ponuke univerzálne šiltorvky a klobúky pre deti od roku a pol do šesť rokov.

 

"Sortiment budeme stále zväčšovať, na jeseň chceme pridať mikiny a tepláky," poznamenala Adriana.

 

Šiltovka z produkcie FASHION by KIDS.

 

Fashion by kids je jediný obchod v Trnave, kde si môžu mamičky vybrať veci pre svoje deti od rôznych internetových značiek na jednej predajni.

 

„Väčšina výrobcov spomínaných značiek nemá kamennú predajňu a preto takto ponúkajú do menších obchodíkov ich sortiment, aby sa slovenskí výrobcovia dostali viac na trh,“ vraví Adriana.

 

„Niektoré značky ako Pískacie tričká vyrábajú rovnaké oblečenie pre deti i dospelých. Celá rodina sa tak môže so svojimi ratolesťami zladiť. Oblečenie je pritom unisex, teda vhodné pre chlapcov i dievčatá. Small Rags je napríklad zase dánska značka, ktorá sa presadzuje na trhu čoraz viac svojimi dizajnovými kúskami. Mile ponúka okrem iného úžasné pančušky, neprekonateľné sú čiapky od Popy, JUUJ ma zase nádherné tepláčky,“ dodala majiteľka prevádzky.

 

Pohľad do obchodu.

 

Sortiment si možno pozrieť aj na www.fashionbykids.sk, kde sa dá tovar objednať a následne je možný osobný odber na prevádzke.

 

Otváracie hodiny majú vo FASHION by KIDS v pondelok až piatok od 9.00 do 18.00.

 

Pravidelné novinky z predajne môžete sledovať aj na tejto facebookovej stránke.

 

 

FASHION by KIDS

Trojičná námestie 10, Trnava

(medzi domom kultúry a Jednotou)

 

web: www.fashionbykids.sk

sociálne siete: facebook.com/fashionbykids

mail: fashionbykidstrnava@gmail.com

tel.: 0907 410 441

 

Otváracie hodiny: 

pondelok – piatok: 9.00 – 18.00

 

V prevádzke nájdete mnohé obľúbené značky.

 

Niečo pre malú princeznú.

 

Pískacie tričká môže nosiť celá rodina.

 

Značka JUUJ sa teší veľkej obľube.

 

Dobroty od Ella´s kitchen chutia.

 

Vo FASHION by KIDS oblečiete dieťa na komplet.

 

Kefky, zubné pasty, detské kufríky, štýlové sukničky. 

 

Pravidelne pribúda nový sortiment tovaru.

 

Príďte sa presvedčiť osobne od pondelka do piatka.

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy

reklama

TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty | Nastavenie cookies | Cookies politika
Copyright © 2010-2023. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk
Mazda
reklama
Cisárky Sereď
reklama