Futbal, 7. liga A: Gólovú prestrelka na Dobrej Vode vyhral Trstín, Špačince začali víťazne

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 7.8.2016, 22.59, prispievatelia

Hrnčiarovce, ktoré zostúpili zo šiestej ligy, nestačili na Ružindol a podľahli mu na jeho pôde 1:3. O všetky tri góly domácich sa postaral Pavol Turoň, ktorý na hetrik potreboval 38. minút.

Ilustračné foto: trnavskyhlas.sk

Nováčik súťaže zo Špačiniec doma vyhral nad rezervou Jaslovských Bohuníc 4:1. Dva góly zaznamenala posila z Dolného Lopašova Peter Hornák, jeden pridal Tomáš Mrva a skóre uzavrel za domácich Pavol Palšovič. Za hostí korigoval Ľuboš Hrčka.

Naháč viedol nad Košolnou 3:0 po polhodine hry a na tom, že body ostanú doma nič nezmenil ani gól hostí v záverečnej minúte.

Bohdanovce a Dolné Orešany sa rozišli po bezgólovej remíze.

Biely Kostol doma porazil rezervu Boleráza 4:1, keď dve penalty premenil Ľuboš Adámek. Jeden gól pridal skúsený Peter Sládeček a posledný gól domácich strelil Lukáš Jurina. Za hostí upravil výsledok po polčase Marek Daniš.

Gólovú prestrelku videli diváci v zápase Dobrá Voda – Trstín. Polčasový výsledok 2:2 nenaznačoval nič výnimočné, ale v druhej časti hry najprv dali domáci tri góly, aby následne hostia pridali päť svojich. Výhra Trstína 7:5 sa často nevidí. Dva góly v zápase dosiahli domáci Hasala a hosťujúci Turanský s navrátilcom z Dolnej Krupej Tarandom.

Zápas Bučany – Kátlovce sa skončil 2:2. Hral sa na prvé kolo dobrý futbal, prvý polčas mali domáci viac šancí, ale udreli hostia, ktorí sa presadili po tečovanej strele M. Uváčka. Domáci odpovedali rýchlo, keď si šikovne nabehol Benko a obstrelil Jurkasa v bráne hostí. Hostia hrali pozorne v obrane a vyrážali do brejkov, šance z toho však nemali. Domáci si aj v druhom polčase vytvorili viac príležitostí, ale často boli nepresní vo finálnej fáze alebo situácie vyriešil Jurkas. Pri útokoch Kátloviec zase Bučany podržal Jamrich. V 79. minúte sa presadil opäť Benko, keď podstrelil Jurkasa. Domáci si však vedenie neudržali, keď M. Hlavatovič svojou typickou akciou a strelou k tyči zariadil remízu.

SWAN 7. LIGA A – 1. KOLO:

Naháč – Košolná 3:1 (3:0)

Góly: 15. Hodulík, 20. Jurica, 30. Sersen – 90. Hrušovský

NAHÁČ: Zemko - Boledovič, Habala, Lopatka, Fančovič, Palkovič, Jurica, Šarabok, Martin Hodulík, Marcel Sersen, Martin Sersen (Čavara, Kákoni, Sollár)

KOŠOLNÁ: Chudják - Kosnáč, Nádašský, Janiš, Greguš, Holekši, Konečný, Volek, Homoľa, Čavara, Hrušovský (Houdek, Ševčík)

Pavlice – Suchá nad Parnou 3:1 (2:0)

Góly: 4. Kollár, 11. a 73. Polednák – 72. Slovák

PAVLICE: Gál - Kollár, Dubovský, Dunda, Poništiak, Križan, Ladislav Kubík, Bočko, Hornaček, Michal Kubík, Polednák (Tomaškovič, Ivančík, Kanis)

SUCHÁ: Sloboda - Šišmič, Kocian, Pospíšil, Slovák, Herega, Matúšek, Hujsi, Brestovanský, Kandera, Januš (Rybařík, Banovič, Izakovič)

Bohdanovce – Dolné Orešany 0:0

BOHDANOVCE: Hrebíček - Sanny, Doboš, Janec, Kövor, Nádaský, Palšovič, Cyprich, Schmidt, Heriban, Balažovič (Hrašna)

D. OREŠANY: Hirner - Blažo, Rábara, Hajdúh, Tománek, Szabó, Kamenický, Tóth, Radovan Kollár, Tomáš Kollár, Kulíšek (Sloboda, Ščasný, Illeš)

Ružindol – Hrnčiarovce 3:1 (1:1)

Góly: 30., 64. a 68. P. Turoň – 26. Kurinec

RUŽINDOL: Vrábel - Minarovič, Morong, Horváth, Martin Turoň, Matula, Daniel Turoň, Moncman, Domorak, Bardáč, Pavol Turoň (84. Jarábek)

HRNČIAROVCE: Kuzma - Serbák, Kralovič, Turanský, Banič, Šurina, Vozár, Hlavata, Kurinec, Púchly, Hlinka (Šoš, Páleník)

Biely Kostol – Boleráz B 4:1 (1:0)

Góly: 34 . a 61. Ľ. Adámek (oba z pen), 64. Sládeček, 84. Jurina

B. KOSTOL: Svitek - Ľuboš Adámek, Kobza, Ostrihoň, Samák, Gažovič, Nagy, Čmehýl, Jurina, Sládeček, Adámek (Hoblík, Cagáň, Pösinger)

BOLERÁZ B: Kormúth - Šmidovič, Prochádzka, Marek Daniš, Ostradický, Kurinec, Neštický, Vahalík, Šige, Jurák, Puschenreiter (Kormúth, Vavro)

Špačince – Jaslovské Bohunice B 4:1 (2:0)

Góly: 36. a 38. Hornák, 49. Mrva, 74. Palšovič – 65. Ľ. Hrčka

ŠPAČINCE: Píš - Izakovič, Somorovský, Chudý, Hornák, Sedlák, Kubiš, Palšovič, Mrva, Hrebenár, Dobrovodský (Juran, Chmúra, Mišovič)

J. BOHUNICE B: Hrdlovič - Sládeček, Remenár, Horváth, Sokolovič, Jaroška, Kaľuha, Hrčka, Balun, Prvý, Gajarský (Galovič, Padyšák, Matovič)

Dobrá Voda – Trstín 5:7 (2:2)

Góly: 5. Danko (z pen), 36. a 56. Hasala, 48. Benedikovič, 62. Dubrava – 3. L. Štibraný, 31. P. Štibraný (z pen), 65. a 80. Turanský, 70. a 72. Turanský, 87. Nestarec

D. VODA: Krížik - Ondruška, Dubrava, Klčo, Hasala, Danko, Prvý, Benedikovič, Kubiš, Novák, Paldan

TRSTÍN: Obselka - Hetteš, Hlávek, Klokner, Lukáš Štibraný, Javorek, Ormandy, Turanský, Taranda, Pavol Štibraný, Zuzčák (Boledovič, Nestarec)

Bučany – Kátlovce 2:2 (1:1)

Góly: 31. a 79. Benko – 25. M. Uváček, 86. M. Hlavatovič

BUČANY: Jamrich - Vančo, Bindics, Hlučil, Fančovič, Bunček, Belák, Suchoň, Benko, Hlúch, Ryšavý (Sokolovič)

KÁTLOVCE: Jurkas - Vyhlidal, Roman Hlavatovič, Matej Uváček, Peter Uváček, Cibrín, Okál, Hupka, Miroslav Sliva, Daniel Sliva, Marek Hlavatovič (Beňo, Pavlík)

1   Špačince 1 1 0 0 4:1 3 0 0
2   Biely Kostol 1 1 0 0 4:1 3 0 0