Futbal, 4. liga: Boleráz remizoval s Malženicami, Jaslovské Bohunice získali cenné tri body

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 21.8.2016, 20.16, Ján Král

Hlohovec mal zápas vo Vrbovom veľmi dobre rozbehnutý. V 33. minúte viedol po góloch Tomáša Došeka už dvojgólovým rozdielom. Domáci ale ešte do prestávky stihli vyrovnať, najprv napol sieťa Zelenay a po ňom aj Andrísek. Po zmene strán už gól nepadol a tak sa body delili po výsledku 2:2.

Futbal, 4. liga: Boleráz remizoval s Malženicami, Jaslovské Bohunice získali cenné tri body

Peter Líška (v modrom) z Boleráza v tejto šanci gól nedal, zabránil mu v tom sklzom stopér Malženíc Marcel Chynoradský. Foto: Ján Král

Trenčianske Teplice pricestovali do Borčíc iba s deviatimi hráčmi a podľa toho vyzeral aj výsledok. Po polčase už bolo 8:0, do druhého dejstva hostia ani nenastúpili. Duel sa bude kontumovať, v platnosti zostane výsledok a hostí čaká pokuta.

---

Jaslovské Bohunice získali veľmi cenné tri body v Šimonovanoch. Po góloch Adama Pavlíka zvíťazili 2:0.

---

V šlágri kola medzi Bolerázom a Malženicami sa zrodila remíza 1:1. V prvom polčase videli diváci skôr bojovný zápas, najväčšiu šancu hostí mal Rehák, ktorý svoj únik zakončil strelou tesne vedľa tyče. Na opačnej strane Močka najviac zamestnal Blaško, ktorý prihrávku z pravej strany pohotovo napálil na bránku.

Druhý polčas začalo veľkou šancou Dynamo, domáci pohrozili z brejkov vďaka rýchlemu Železníkovi, po prihrávke na Líšku však stihli do strely skočiť stopéri. V 66. minúte si spravil pri šestnástke streleckú pozíciu Németh a jedovkou spoza pokutového územia nedal brankárovi Malženíc šancu.

Hostia s blížiacim sa záverom vystupňovali svoje úsilie a v 81. minúte po štandardke aj skórovali. Center z pravej strany, ktorý padol v päťke ešte Hrivňák vyrazil, Blaho však loptu v akrobatickej polohe pohotovo napálil do siete. V závere už gól nepadol, deľbu bodov možno označiť ako spravodlivú.

4. LIGA SZ - 3. kolo:

Vrbové – Hlohovec 2:2 (2:2)

Góly: 37. Zelenay, 41. Andrísek – 6. a 33. Došek

VRBOVÉ: Valovič – Lackovič, Vlado, Verchola, Strecký, Sumer (67. Prosňanský), T. Gažík, Majgot, Kurinec (67. Prosňanský), Andrísek, Zelenay (88. Bukovčák)

HLOHOVEC: Planický – Habán (60. Andrássy), Pinček, Cabadaj, Svíba, I. Chalány, Ivanič (67. Janík), Planieta, Srnka (76. Loskot), Suchánek, Došek

Šimonovany – Jaslovské Bohunice 0:2 (0:0)

Góly: 50. a 85. Pavlík

JASL. BOHUNICE: Matejkovič – Kolarovič, J. Sekera, Jakubička, Meško, Koleno (79. Broš), Poláček, Janso (90. Machovič), Doka, Dobiš (84. Buchanec), Pavlík

Boleráz – Malženice 1:1 (0:0)

Góly: 66. Németh – 81. Blaho

BOLERÁZ: Hrivňák – Humel, Lalík, Mir. Daniš, Kitta – Mackovčín – Penciak (55. Líška), Németh, Onder, Blaško – Železník (79. Mikinič)

MALŽENICE: Močko – Lulovič, Chynoradský, Vdovjak, Hlúch – Kukučka (52. Hutár), Zvolenský – Rehák, P. Ľ. Balážik, Benkovský (67. Blaho) – Gogolák (74. Braniša)

Moment krátko pred vyrovnávajúcim gólom Malženíc. Tento center Hrivňák vyrazil, Blaho však pohotovo napálil loptu do siete. Foto: Ján Král

Častkovce – Nová Dubnica 2:0

Myjava B – Prečín 0:0

Trenčianske Stankovce – Holíč 1:0

Voľno: Domaniža

Borčice – Trenčianske Teplice 8:0 – nedohrané

Bánovce nad Bebravou – Partizánske 5:2 (1:1)