Futbal, 7. liga B: Koplotovce vyhrali v Dubovanoch, Pečeňady triumfovali gólom zo záveru

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 21.8.2016, 20.28, prispievatelia

Bojničky porazili Banku rozdielom triedy 3:0, o dva góly sa postaral Miroslav Pavelka, o jeden Patrik Bučko. Prvý menovaný mohol dať aj hetrik, ale nepremenil penaltu.

Futbal, 7. liga B: Koplotovce vyhrali v Dubovanoch, Pečeňady triumfovali gólom zo záveru

Momentka zo stretnutia Trakovice - Moravany nad Váhom. Foto: Miroslav Ledecký

Prašník vyhrával po prvom polčase vo Veselom 1:0 zásluhou strely Rastislava Adamca. V 51. minúte zvýšil Milan Kazík na 2:0 a zdalo sa byť rozhodnuté. Domáci Tomáš Gula však potreboval iba tri minúty na dva góly a tak sa duel skončil remízou.

---

Pečeňady vyhrali nad Šípkovým 2:1 hoci hostia viedli po góle Ivana Balcíra. Po polčase si Šípkové strelilo vlastný gól, o výhre domácich rozhodol Jakub Ondrášik krátko pred koncom.

---

Koplotovce zvíťazili v Dubovanoch 5:3 a to domáci dali dva góly až v samotnom závere. Za hostí sa dva razy strelecky presadil Marek Kováč.

---

Trakovice si poradili s Moravanmi 4:2, keď skóre otvorili hostia vlastným gólom. Potom sa do streleckej listiny domácich zapísali aj Peter a Tibor Kubišovci. Jedným gólom prispel Marek Ščasnovič.

---

V sobotu vyhrala domáca Chtelnica nad Kľačanmi 4:0, za víťaza skórovali až štyria rôzni hráči.

PLETIVA 7. LIGA B – 3. KOLO:

Chtelnica – Kľačany 4:0 (2:0)

Góly: 15. Brisuda, 31. Hrčka, 83. M. Bogora, 87. Bílik

ČK: 65. Mokrička (Kľačany)

CHTELNICA: Piačka - Rechtorík, Bílik, Piešťanský, Melicher, Brisuda, Tomáška, Čížik, Cibrín, Hrčka, Bogora (Suchán, Lukáčik, Stanovič)

KĽAČANY: Bôžik - Paulovič, Ďuriš, Lamparský, Matiašovič, Gula, Peter Jurík, Sečány, Köplinger, Mokrička, Kubatka (Köplinger, Šajánek)

Bojničky – Banka 3:0 (0:0)

Góly: 50. a 80. Miroslav Pavelka, 84. Bučko

BOJNIČKY: Lisický - Špáčil, Kubiček, Václavík, Tomáš Pavelka, Vyhlídal, Mihina, Kabát, Miroslav Pavelka, Kubíček, Bučko (Škoda, Marek Pavelka)

BANKA: Nitka - Babiš, Samuhel, Varga, Pichler, Lešický, Burzík, Kopp, Šnajdar, Menyhért, Džubina (Jurák, Kalinčik, Klampár)

Veselé – Prašník 2:2 (0:1)

Góly: 68. a 71. Gula – 38. Adamec, 51. Milan Kazík

VESELÉ: Ševečka - Michalčík, Urban, Konečný, Jurda, Valíček, Gula, Bokor, Krajčo, Adamus, Klúčovský (Dadík, Bašovský)

PRAŠNÍK: Kulich - Hrnčiar, Priebracha, Ondrej Bielik, Adamec, Kazík, Konkuš, Rastislav Bielik, Žilka, Nykodem, Klein (Konkúš, Nižňanský)

Pečeňady – Šípkové 2:1 (0:1)

Góly: 48. vlastný, 89. Ondrášik – 33. Ivan Balcír

PEČEŇADY: Rybanský - Durdy, Daniška, Jankovič, Ščasnovič, Izakovič, Gergely, Bulák, Lužák, Ondrášik, Miškolci (Adamčík, Ondrášik, Mitošinka)

ŠÍPKOVÉ: Kaclík - Ilenčík, Radovan Oška, Tomáš Balcír, Marian Balcír, Ivan Balcír, Koyš, Dominik Žilka, Martin Žilka, Lukáš Oška, Držík (Kunic, Šalát, Kimerling)

Dubovany – Koplotovce 3:5 (1:3)

Góly: 21. Masaryk, 86. Kollár, 90. Jamrich – 20. Huska, 28. a 65. Kováč, 43. Tajber, 60. Lackovič

DUBOVANY: Kalaš - Uhlík, Lietavec, Kusý, Martin Kollár, Masarik, Štefan Kollár, Vrbík, Dovičič, Masaryk, Jamrich (Bubák, Škrobák, Uhlík)

KOPLOTOVCE: Poláčik - Tvrdý, Peťovský, Miklovič, Huska, Hulík, Kováč, Tajber, Mikulek, Lackovič, Volko (Pokryvka, Strnisko)

Trakovice – Moravany nad Váhom 4:2 (3:0)

Góly: 23. vlastný, 35. Peter Kubiš, 43. Marek Ščasnovič, 47. Tibor Kubiš – 46. Dechet, 55. Dávidek

TRAKOVICE: Marek Bališ - Žemla, Husár, Tomáš Bališ, Čepčány, Tolarovič, Komarňanský, Tibor Kubiš, Chudý, Ščasnovič, Peter Kubiš (Matej Ščasnovič, Zelenay)

MORAVANY: Lamini - Hrebík, Miškerník, Števík, Jánošík, Miklovič, Dávidek, Dechet, Polák, Abrahám, Bača (Kybych)

voľno: Madunice

jam

Ostrov – Ratnovce 0:0

OSTROV: Hajdín - Kantek, Bernard Svetlík, Legiň, Jankech, Bojkovski, Lipka, Ladislav Svetlík, Bartoš, Regina, Lukáč (Kabát, Urbánek, Vavrinec)

RATNOVCE: Burzala - Kútny, Petrík, Jančovič, Žák, Brezovan, Bílik, Geschwandtner, Šiška, Pulman, Kalaba (Valovič)

Futbal nemá logiku, hovorili si v Ostrove po dueli s Ratnovcami. Domáci začali tradične náporom, už v 2. minúte mali tutovku a neuspeli. Do polčasu mal zápas jednoznačný priebeh, domáci nevyužili 5-6 čistých šancí, raz hosťom pomohla žrď.

Po polčase hra domácich stratila dynamiku, šance sa rodili ťažšie. Hostia vycítili šancu, podnikli niekoľko nebezpečných brejkov, gól visel na vlásku. V závere domáci pritlačili, excelentným zákrokom sa blysol najlepší hráč hostí brankár Burzala, keď po rybičkovej hlavičke domáceho Lukáča zachránil čisté konto.

V závere sa Ostrov domáhal penalty, keď rozhodca určil, že k faulu na domáceho hráča prišlo mimo pokutového územia.