Futbal, 7. liga A: Dobrá Voda porazila Bučany, Pavlice vyhrali v Špačinciach

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 28.8.2016, 20.19, Ján Král

Líder tabuľky z Bieleho Kostola potvrdil svoje postavenie na čele tabuľky a v Suchej nad Parnou vyhral suverénne 3:0. Zverenci Petra Sládečka rozhodli o svojom triumfe za 25 minút, keď sa strelecky presadili bratia Jurinovci a Andrej Adámek.

Futbal, 7. liga A: Dobrá Voda porazila Bučany, Pavlice vyhrali v Špačinciach

Z tejto šance síce Pavlice neskórovali, po konci zápasu v Špačinciach sa ale tešili z troch bodov. Foto: Ján Král

Hrnčiarovce zaznamenali proti Košolnej prvé tri body v súťaži. O ich víťazstve rozhodol z penalty v 85. minúte, ktorú rozhodca správne nariadil za faul hosťujúceho hráča na prenikajúceho Kurinca.

Z bieleho bodu sa nemýlil Kyselica, ktorý sa vrátil do Hrnčiaroviec po návrate z Dánska. V drese Hrnčiaroviec nastúpili dvaja hráči s menom Peter Vozár, jeden z nich je novou posilou tímu, druhý stabilným hráčom.

---

Naháč doma podľahol Dolným Orešanom. Tie ťažili z dvoch gólov v rýchlom slede v 18. resp. 19. minúte. Do polčasu upravil na rozdiel triedy Novák a hoci Marcel Sersen po zmene strán korigoval, posledné slovo si zobral hosťujúci kanonier Kulíšek a upravil na konečných 1:4.

--

V Jaslovských Bohuniciach nevideli gól ani v nedeľu. V sobotu remizovalo na nulu štvrtoligové áčko s Častkovcami, v nedeľu aj béčko s rezervou Bolerázu.

---

Bohdanovce vyhrali v Trstíne. V dueli prehrávali, potom viedli, no domáci vyrovnali a keď už to vyzeralo na deľbu bodov, zobral si v 83. minúte slovo Cyprich a zariadil tri body pre hosťujúci celok.

---

Špačince prehrávali s Pavlicami od 23. minúty, keď zlú rozohrávku potrestal Bočko. Domáci vyrovnali ešte do prestávky z penalty, úspešným exekútorom bol Izakovič.

V druhom polčase sa domáci snažili strhnúť vedenie na svoju stranu, Pavličania ale takticky čakali na kontry a dve z nich aj úspešne doviedli do gólového konca. Najprv s prispením teče preloboval Píša Michal Kubík a v závere po samostatnom úniku korunoval triumf Manek.

---

Kátlovce pokračujú v dobre naštartovanej sezóne, na svojom ihrisku si poradili aj s Ružindolom, ktorý zdolali gólmi Daniela Slivu a Petra Uváčka 2:1. Za hostí iba korigoval Juraj Pokrývka.

---

O prekvapenie kola sa postarala Dobrá Voda, ktorá doma zdolala Bučany 4:3. Na rýchly gól Fančoviča z piatej minúty reagoval už v 19. minúte Dubrava. Po zmene strán prišli veľké chvíle striedajúceho Hasalu.

Najprv poslal domácich do vedenia 2:1, Danko zvýšil na rozdiel dvoch gólov, Belák s Hlúchom však ešte dokázali vyrovnať, no už o minútu na to – v 82. - sa opäť ozval Hasala a rozhodol o troch bodov pre domácich.

7. LIGA A – 4. KOLO:

Hrnčiarovce – Košolná 2:1 (1:1)

Góly: 32. Sedlický, 85. Kyselica (pen) – 40. Holekši

HRNČIAROVCE: Kuzma – Kralovič, Serbák, Vozár, Vozár, A. Banič, Kurinec, Kyselica, Zaoral, Sedlický, Hlavata (Hlinka, Púchly)

KOŠOLNÁ: Kobza – Kosnáč, R. Bobok, Nádašský, Janiš, Greguš, Konečný, Volek, Homoľa, Čavara, Ševčík (Holekši, Hrušovský, Karas)

Naháč – Dolné Orešany 1:4 (0:3)

Góly: 61. Marcel Sersen – 18. R. Kollár, 19. Dušan Tománek, 40. M. Novák, 85. Kulíšek

NAHÁČ: Sollár – L. Boledovič, D. Lopatka, Habala, Fančovič, Palkovič, Jurica, Šarabok, Hodulík, Marcel Sersen, Martin Sersen (P. Lopatka)

DOL. OREŠANY: Hirner – Blažo, Rábara, Hajdúh, Zajíc, M. Novák, Tóth, Kamenický, Dušan Tománek, R. Kollár, Kulíšek (Šaštinský, T. Kollár, Banár)

Jaslovské Bohunice B – Boleráz B 0:0

JASL. BOHUNICE: Hrdlovič – Sládeček, Remenár, Sokolovič, Galovič, Ľ. Hrčka, Padyšák, Krajčovič, Gajarský, Buchanec, Vavruš (Matovič, Orichel)

BOLERÁZ: Vaško – Gergel, Prochádzka, Marek Daniš, Ostradický, Neštický, Kurinec, Martin Daniš, Kormúth, Zvolenský, Miškovič (M. Vavro)

Trstín – Bohdanovce 2:3 (1:2)

Góly: 6. Javorek, 62. Turanský – 14. Cyprich, 31. T. Vyskoč, 83. Cyprich

TRSTÍN: Obselka – Hetteš, Hlávek, L. Štibraný, P. Štibraný, Taranda, Daniš, Javorek, Turanský, Ormandy, Zuzčák (Šuran, Vöröš)

BOHDANOVCE: Hrebíček – Sanny, Nádaský, Palšovič, Cyprich, Schmidt, Habala, Novosedlík, Doboš, Vyskoč, Janec

Špačince – Pavlice 1:3 (1:1)

Góly: 40. J. Izakovič (pen) – 23. Bočko, 78. Kubík, 87. Manek

ŠPAČINCE: Píš – Klačo, J. Izakovič, Dobrovodský, Novanský, Hornák, Kubiš, T. Sedlák, D. Chudý, J. Chudý, Mrva (L. Dobrovodský)

PAVLICE: Gál – Mat. Kollár, L. Dubovský, Dunda, Ivančík, Križan, Bočko, L. Kubík, M. Kubík, Tomaškovič, Kanis (Manek, Krištof)

Suchá – Biely Kostol 0:3 (0:3)

Góly: 1. L. Jurina, 18. M. Jurina, 25. A. Adámek

SUCHÁ: Marek Sloboda – Pospíšil, Slovák, Herega, Matúšek, Hujsi, Horník, Kocian, Kandera, Januš, Rybařík (Brešťanský, Burian)

B. KOSTOL: Svitek – Ľ. Adámek, A. Adámek, Ostrihoň, Nagy, Čmehýl, L. Jurina, M. Jurina, Samák, Sládeček (Sucháň)

Kátlovce – Ružindol 2:1 (1:0)

Góly: 36. D. Sliva, 50. P. Uváček – 65. Pokrývka

KÁTLOVCE: J. Hlavatovič – Okál, Krchnár, Gajarský, R. Hlavatovič, P. Uváček, M. Sliva, D. Sliva, Vyhlidal, Pavlík, L. Cibrín (Šimončič, Beňo)

RUŽINDOL: Uhlár – Pokrývka, M. Morong, V. Horváth, M. Turoň, Moncman, Matula, Bardáč, Domorak, P. Turoň, Ščipák (Bednář)

Dobrá Voda – Bučany 4:3 (1:1)

Góly: 19. Dubrava, 59. a 82. Hasala, 67. Matej Danko – 5. Fančovič, 72. Belák, 81. Hlúch

DOB. VODA: Krížik – Ondruška, Dúbrava, Danko, Prvý, Kubiš, Novák, Paldan, Chmela, Klčo, Hochman (Hasala, Benedikovič)

BUČANY: Jamrich – Vančo, Bindics, Fančovič, K. Bunček, Benko, Belák, Suchoň, Hlúch, Ryšavý, Rafi (Cuper)

1   Biely Kostol 4 4 0 0 17:3 12 6
2   Kátlovce 4 3 1 0 12:6 10 4
3   Pavlice 4 3 0 1 14:11 9 3
4   Špačince 4 2 1 1 16:7 7 -2
5   Ružindol 4 2 1 1 9:7 7 1
6   Naháč 4 2 0 2 8:10 6 -3