Futbal, 5. liga: Veľké Kostoľany bodovali v Horných Orešanoch, Trebatice zdolali Zvončín

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 28.8.2016, 21.29, prispievatelia

Po góle Klasovitého viedli Trebatice 1:0, ale Zvončín po zásahoch Jankoviča a Brečku otočil na 2:1. Z ihriska svojho súpera však napokon odchádzal bez bodu, lebo v 72. minúte vyrovnal striedajúci Zelenay a v samom závere stretnutia rozhodol o výhre domácich Zemko.

Futbal, 5. liga: Veľké Kostoľany bodovali v Horných Orešanoch, Trebatice zdolali Zvončín

Jeden z gólov Veľkých Kostolian strelil Matúš Velšic. Archívne foto: Ján Král

Doma sa nedarilo Križovanom, ktoré vyfasovali od Spartaka zo Šastína-Strážov poltucet. Ich česť zachraňovali gólmi iba Šiška a Táčovský. Za hostí stihol Tomáš Polák vsietiť hetrik za 32 minút.

---

Na domácom ihrisku prehrali aj Drahovce, ktoré nestačili na Gbely. Jediný gól Drahoviec zaznamenal Mário Bihari v 27. minúte. Zápas hostia vyhrali 2:1.

---

Krakovany si podelili body s Mokrým Hájom po remíze 1:1. V druhom polčase za domácich vyrovnával Slavomír Mitošinka.

---

Veľké Kostoľany vyhrali v Horných Orešanoch 2:1, prvý gól dali síce domáci, ale hostia dokázali zápas otočiť vo svoj prospech.

5. LIGA ZÁPAD – 2. KOLO:

Trebatice – Zvončín 3:2 (1:1)

Góly: 36. Klasovitý, 72. Zelenay, 89. Zemko – 43. Jankovič, 70. Brečka

TREBATICE: Veselý - Bíro, Chochula, Kuťka, Zemko, Chebeň, Směřička, Stredák, Klačman, Klas, Klasovitý (Kotula, Zelenay, Pažík)

ZVONČÍN: Ševčík - Rudolf Klenkovič, Kopčan, Bron, Matúš Klenkovič, Jankovič, Randys, Zelenský, Dolinaj, Brečka, Drozda (Poláček, Kozmel, Backa)

Križovany nad Váhom – Spartak Šaštín-Stráže 2:6 (1:3)

Góly: 32. Šiška, 68. Táčovský – 13, 23. a 45. T. Polák, 47. a 69. Šúrek, 52. E. Pollák

KRIŽOVANY: Bzdil - Šiška, Šúry, Ľubomír Táčovský, Tomáš Táčovský, Málik, Baláž, Hrnčiar, Červenka, Šuran, Hermanský (Šturdík)

Krakovany – Mokrý Háj 1:1 (0:1)

Góly: 49. Mitošinka – 15. Komárek

KRAKOVANY: Tomáš Holán - Ondrej Holán, Ondrejka, Feranec, Sedlák, Kališ, M. Toplanský, Šurin, Hornák, Mitošinka, Adam Holán (Vavrinec, Pavlíček, A. Toplanský)

Drahovce – Gbely 1:2 (1:1)

Góly: 27. Bihari – 13. Nemec, 89. Kratochvíl

DRAHOVCE: Paulovič - Šerjeník, Juraj Poláčik, Šúst, Zajac, Marušic, Nádaský, Ivan Poláčik, Bihari, Bednár, Rusnák (Onder, Michálek)

Horné Orešany – Veľké Kostoľany 1:2 (1:2)

Góly: 31. Blažo - 32. Velšic, 35. Šuliman

H. OREŠANY: Alchus - Turanský, Malý, Krchnavý, Planeta, Benca, Andrej Mekký, Zvonár, Ďuga, Martin Mekký, Blažo

V. KOSTOĽANY: Janega - Čeliga, Janíček, Mačica, Velšic, Filin, Šuliman, Svítek, Strečanský, Juliny, Troják