Trnavskí hokejisti prehrali v Prešove až po nájazdoch, získali bod

ŠPORT - Hokej | 12.9.2016, 10.02, prispievatelia

Vo vyrovnanom zápase rozhodli o víťazovi až samostatné nájazdy.

Trnavskí hokejisti prehrali v Prešove až po nájazdoch, získali bod

Ilustračné foto: Dominika Haršáni

Trnavskí hokejisti cestovali v treťom kole druhej najvyššej súťaže až do Prešova a po vyrovnanom zápase si vybojovali aspoň bod za prehru po samostatných nájazdoch.

Prvá časť hry sa skončila remízou 1:1, keď na presilovkový gól domáceho Krčulu odpovedal Trnavčan Martin Kovaľ.

Aj v druhej časti išli do vedenia Prešovčania, avšak gladiátori dokázali zmazať aj dvojgólový náskok. Po góloch Schmidta a Glembu sa tak išlo do poslednej tretiny opäť za vyrovnaného stavu.

Strelci sa v záverečnej časti hry odmlčali a gól diváci nevideli ani v predĺžení, o víťazovi tak museli rozhodnúť samostatné nájazdy.

Viac šťastia v tejto lotérii mali domáci, Trnavčania sa teda vrátili domov iba s jedným bodom.

V piatok 16. septembra sa HK Gladiators popasujú s Topoľčanmi na ich ľade. Zápas sa začína o 18.00.

1. HOKEJOVÁ LIGA - 3. KOLO:

HC Prešov 07 - HK Gladiators Trnava 4:3sn (1:1, 2:2, 0:0 – 0:0)
Góly: 5. Krčula, 22. Šimčák, 25. Kokavec, rozhodujúci nájazd Jokeľ – 20. Kovaľ, 27. Schmidt, 36. Glemba
Strely: 47:32
Vylúčenia: 2:6
Presilovky: 1:0