Jeden gól na body nestačil, hokejisti prehrali v Topoľčanoch

ŠPORT - Hokej | 17.9.2016, 10.13, prispievatelia

Gladiátori skórovali až tesne pred koncom.

Jeden gól na body nestačil, hokejisti prehrali v Topoľčanoch

Ilustračné foto: shutterstock.com

V piatom kole druhej najvyššej hokejovej ligy strelili trnavskí hokejisti iba jeden gól a to na bodový zisk proti domácim Topoľčanom nestačilo.

Žochári išli do vedenia už v tretej minúte a tento stav vydržal až do záverečnej tretiny.

Ďalšie dva inkasované góly v sieti Trnavčana Juríčeka znamenali výhru Topoľčian. Čisté konto domácemu gólmanovi zobral presným zásahom v úplnom závere Roman Jurák a Trnava teda prehrala 1:3.

Zaujímavosťou zápasu je získaná asistencia Petra Šťastného v drese víťaza. Nie je to však legenda slovenského hokeja, ale jeho 21-ročný menovec hrajúci na ľavom krídle.

Trnave patrí po tomto zápase v tabuľke prvej ligy pribežné siedme miesto.