Futbal, 4. liga: Hlohovec otočil duel, Jaslovské Bohunice remizovali s Bolerázom

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 25.9.2016, 18.36, prispievatelia

Bod za remízu 0:0 vezú z Novej Dubnice Malženice. Hostia hrali od 63. minúty bez vylúčeného Kukučku.

Futbal, 4. liga: Hlohovec otočil duel, Jaslovské Bohunice remizovali s Bolerázom

Futbalisti Hlohovca pokračujú v úspešnej sérii. Vyhrali tretí zo štyroch zápasov. Foto: Ján Král

Remízou 2:2 sa skončilo stretnutie medzi Jaslovskými Bohunicami a Bolerázom. Hostia po góloch Blaška a Klača vždy viedli, ale domáci dva razy vyrovnali. Gólovo sa presadili Dobiš a Krajčovič z penalty v úplnom závere.

Vrbové prehralo 1:4 v Trenčianskych Stankovciach. Jediný gól tímu dal Michálek.

Hlohovec doma po prvom polčase prehrával s Prečínom, ale v druhej časti hry domáci troma gólmi v priebehu troch minút otočili skóre. Dva góly strelil Ivanič, po jednom Suchánek a Andrássy.

4. LIGA – 8. KOLO:

Jaslovské Bohunice – Boleráz 2:2 (0:1)

Góly: 67. Dobiš, 90. Krajčovič (z pen) – 15. Blaško, 68. Klačo

J. BOHUNICE: Matejkovič - Sekera, Jakubička, Kolarovič, Krajčovič, Dobiš, Broš, Janso, Doka, Pavlík, Buchanec (Poláček, Koleno, Halmo)

BOLERÁZ: Hrivňák - Klačo, Németh, Mackovčín, Daniš, Blaško, Humel, Onder, Lalík, Líška, Kitta (Mikinič)

Trenčianske Teplice – Bánovce nad Bebravou 0:4

Holíč – Partizánske 4:1

Hlohovec – Prečín 4:2 (1:2)

Góly: 44. a 84. Ivanič, 83. Suchánek (z pen), 86. Andrássy – 4. Blažko, 25. Orávik

HLOHOVEC: Planický – Pinček, Cabadaj, Svíba, Chalány, Ivanič, Došek, Modrovič, Srnka, Adamík, Suchánek (Krajčo, Andrássy, Planieta)

Nová Dubnica – Malženice 0:0

ČK: 63. Kukučka (Malženice)

MALŽENICE: Močko – Lulovič, Chynoradský, Vdovjak, Lošonský, Kukučka, Barborík, Pikulík, Rehák, P. Ľ. Balážik, Benkovský (Hlúch, R. T. Balážik, Braniša)

Trenčianske Stankovce – Vrbové 4:1 (3:1)

Góly: 10. Puna, 20. Záhumenský, 39. Antošík, 84. Poruban – 41. Michálek

VRBOVÉ: Amcha – Michálek, Ďuračka, Verchola, Sumer, Spál, Prosňanský, Zelenay, Andrísek, Šimor, Kurinec (Šurin, Gažik, Bukovčák)

Borčice – Častkovce 2:0