Futbal, 7. liga A: Bučany vyprášili Ružindol, Špačince deklasovali Naháč

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 25.9.2016, 19.28, Ján Král

Líder SWAN 7. ligy A z Bieleho Kostola vyhral rozdielom triedy na Dobrej Vode. Pod výsledok 4:0 sa podpísali dvoma gólmi Andrej Adámek, po jednom pridali Nagy a Hoblík.

Martin Fančovič (v bielom) trafil loptu z tejto pozície k tyči a uzavrel skóre zápasu s Ružindolom na 6:1. Foto: Ján Král

Špačince deklasovali Naháč 9:1. O výsledku bolo rozhodnuté už cez polčas, keď viedli 6:1. Štyri góly v stretnutí zaznamenal Peter Hornák.

Bučany odohrali proti Ružindolu veľmi dobrý zápas, v ktorom dominovali a po zmene strán túto prevahu potvrdili aj navýšením skóre na konečných 6:1. Hetrik zaznamenal Patrik Vančo, dva góly Fančovič a jeden Bunček. Hostia ešte v prvom polčase znížili z penalty Pokrývkom na rozdiel jedného bodu, po prestávke už ale na domácich nestačili.

Trstín viedol cez polčas nad Košolnou gólom Turanského, po zmene strán ale nádeje domácich na trojbodový zisk zhasli po góloch Greguša, Hrušovského a hetriku Voleka.

Rezerva Jaslovských Bohuníc s Dolnými Orešami ukázali silnú úvodnú dvadsaťminútovku, v ktorej strelili oba tímy dva góly. Potom ale triafali do siete už len domáci. Zásahy Ľuboša Hrčku a Sokoloviča zariadili béčku ŠK Blava tri body.

V súboji tímov, ktoré ležia pri riečke Parná vyhrala Suchá nad Hrnčiarovcami 2:1. Za domácich skórovali Macko s Rybaříkom, Jedinák už iba korigoval skóre.

Kátlovce doma zabrali proti rezerve Bolerázu naplno. O víťazstve 2:1 rozhodli Cibrín a Daniel Sliva, zásah Martina Daniša zo 71. minúty už na držiteľovi troch bodov nič nezmenil.

Pavlice potvrdili domácu silu a zdolali Bohdanovce 2:0. Prvý gól si hostia strelili sami, domáci triumf pečatil v 90. minúte Polednák.

SWAN 7. LIGA A – 8. KOLO:

Jaslovské Bohunice B – Dolné Orešany 4:2 (3:2)

Góly: 5. Galovič, 12. Koleno, 38. Ľ. Hrčka, 82. Sokolovič – 1. a 19. Kamenický

J. BOHUNICE B: Hrdlovič - Sládeček, Sokolovič, Galovič, Hrčka, Vavruš, Popovič, Holec, Poláček, Gajarský, Koleno (Matovič)

D. OREŠANY: Hirner - Tománek, Rábara, Sloboda, Zajíc, Kamenický, Novák, Kollár, Šaštinský, Barančík, Tóth (Dvorák)

Suchá nad Parnou – Hrnčiarovce nad Parnou 2:1 (0:0)

Góly: 53. Macko, 58. Rybařík – 75. Jedinák

SUCHÁ: Sloboda - Banovič, Valovič, Pospíšil, Brešťanský, Slovák, Herega, Macko, Kocian, Matúšek, Rybařík (Hujsi, Januš, Tibenský)

HRNČIAROVCE: Sit - Vozár, Zaoral, Hlinka, Babušík, Sedlický, Banič, Kurinec, Šurina, Jedinák, Serbák (Hlavata)

Kátlovce – Boleráz B 2:1 (1:0)

Góly: 12. Cíbrín, 61. D. Sliva – 71. Martin Daniš

KÁTLOVCE: Jurkas - Krchnár, Roman Hlavatovič, Peter Uváček, Miroslav Sliva, Daniel Sliva, Vyhlidal, Cibrín, Hupka, Šimončič, Marek Hlavatovič (Martin Uváček, Beňo, Matej Uváček)

BOLERÁZ B: Vahalík - Miroslav Daniš, Gergel, Prochádzka, Ostradický, Neštický, Martin Daniš, Vavro, Kurinec, Kormúth, Pupák

Trstín – Košolná 1:5 (1:0)

Góly: 42. D. Turanský – 50. Greguš, 52., 74. a 82. Volek, 89. Hrušovský

TRSTÍN: Obselka - Štibraný, Javorek, Taranda, Zuzčák, Šuran, Hetteš, Vaško, Turanský, Fedor, Vajsábel (P. Ormandy, Vörös)

KOŠOLNÁ: Chudják - Kosnáč, R. Bobok, Karas, Greguš, Holekši, Konečný, Volek, Homoľa, Čavara, Hrušovský (M. Ševčík, Ľ. Bobok)

Špačince – Naháč 9:1 (6:1)

Góly: 12., 27., 43. a 73. Hornák, 14. Sedlák, 20. Jánoš, 58. T. Mrva, 65. Chudý – 25. Palkovič

ŠPAČINCE: Píš - Izakovič, Hornák, Kubiš, Sedlák, Mrva, Chudý, Novanský, Jánoš, Klačo, Somorovský (L. Dobrovodský, M. Dobrovodský, P. Palšovič)

NAHÁČ: Sollár - Habala, Fančovič, Martin Hodulík, Palkovič, Jurica, Šarabok, P. Lopatka, Marcel Sersen, Martin Sersen, Boledovič (D. Lopatka, Čavara, Kákoni)

Dobrá Voda – Biely Kostol 0:4 (0:1)

Góly: 18. a 51. A. Adámek, 66. Nagy, 77. Hoblík

D. VODA: Krížik - Ondruška, Dubrava, Danko, Prvý, Paldan, Hochman, Hrašna, Chmela, Novák, Kubiš (Hasala, Hamrla)

B. KOSTOL: Šutta - Ľuboš Adámek, Kobza, Čmehýl, Lukáš Jurina, Andrej Adámek, Marek Jurina, Samák, Sládeček, Nagy, Houdek (Hoblík, Ostrihoň)

Bučany – Ružindol 6:1 (2:1)

Góly: 1., 30. a 56. P. Vančo, 60. a 78. Fančovič, 68. Bunček – 43. Pokrývka (pen)

BUČANY: Jamrich - Vančo, Bindics, Fančovič, Bunček, Benko, Suchoň, Kosnáč, Ryšavý, Sokolovič, Rafi (Hornák, Loti, Eremiáš)

RUŽINDOL: Uhlár - Minarovič, Morong, Moncman, Domorak, Bardáč, Matula, Pokrývka, Daniel Turoň, Jarábek, Pavol Turoň (Temniak)

Pavlice – Bohdanovce 2:0 (1:0)

Góly: 28. vlastný, 90. Polednák

PAVLICE: Gál - Kollár, Dunda, Ladislav Kubík, Krištof, Križan, Bočko, Michal Kubík, Poništiak, Manek, Polednák (Hornaček, Benkovský)

BOHDANOVCE: Kopúnek - Sanny, Nádaský, Cyprich, Schmidt, Stacho, Habala, Rambala, Janec, Vyskoč, Braniša (Hrebíček, I. Palšovič)

1   Biely Kostol 8 7 0 1 28:6 21 9
2   Špačince 8 5 2 1 34:11 17 2