Futbal, 7. liga B: Koplotovce zdolali Madunice, Veselé dalo poltucet Dubovanom

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 16.10.2016, 19.03, prispievatelia

Kľačany vyhrali už prvý polčas nad Bankou 7:0 a vyzeralo to, že sa zrodí dvojciferný výsledok. Domáci však v druhej časti hry už gól nepridali, naopak, hostia znížili gólom Ladislava Šnajdara. Hetrik zaznamenal Richard Köplinger, potreboval naň iba desať minút.

Michal Kaľuha zaznamenal za Pečeňady hetrik. Foto: Ján Král

Ratnovce viedli po prvom polčase po zásahu Bondru, ale domáci v druhom polčase strelili štyri góly a s prehľadom vyhrali. Za Moravany sa trafili Kybych, Štefanec, striedajúci Miškerník a Števík.

Otáčať skóre museli aj hráči Šípkového, keď po dvadsiatich minútach prehrávali zásluhou Dušana Kusého z Prašníka. Dominik Žilka však o osem minút vyrovnal a v druhom polčase z penalty rozhodol Patrik Žák.

Koplotovce tesne porazili Madunice, pod výsledok 4:3 sa dvomi gólmi podpísal Marek Tajber. Po jednom presnom zásahu dali aj Martin Lackovič a Mário Kyjak, ktorý dostal dôveru od trénera Šoku po dlhšom čase. Za hostí pálili ostrými Michal Dzuro, Matúš Polák a Michal Žuffa. V dueli udelil rozhodca aj dve červené karty, po jednej na každej strane.

Pečeňady aj vďaka hetriku Michala Kaľuhu vyhrali nad Ostrovom 4:1.

Veselé zvíťazilo v Dubovanoch 6:1, hetrik dosiahol Tomáš Gula, sekundoval mu Marek Klúčovský s dvomi presnými zásahmi. Za domácich skóroval Štefan Kollár.

Hetrik si pripísal aj Peter Kubiš z Trakovíc, jeho mužstvo vyhralo nad Bojničkami 4:2. Hostia znižovali dvomi gólmi až za stavu 0:4.

PLETIVA 7. LIGA B – 11. KOLO:

Kľačany – Banka 7:1 (7:0)

Góly: 5. a 44. Ľ. Mokrička, 10., 16. a 20. R. Köplinger, 25. Veľký, 33. Mikuš – 57. L. Šnajdar

KĽAČANY: Bôžik - Matiašovič, Peťko, Šudý, Ďuriš, Michal Köplinger, Mikuš, Baraniak, Veľký, Richard Köplinger, Mokrička (Jurík, Strnisko, Bôžik)

BANKA: Halász - Nitka, Varga, Vajsábel, Babiš, Kopp, Ladislav Šnajdar, Stanislav Šnajdar, Menyhért, Lešický, Pichler

Moravany nad Váhom – Ratnovce 4:1 (0:1)

Góly: 51. Kybych, 62. Štefanec, 70. Miškerník, 82. Števík – 29. M. Bondra

MORAVANY: Lamini - Kybych, Jenčík, Hrebík, Jánošík, Miklovič, Dávidek, Dechet, Hrnčiar, Štefanec, Polák (Miškerník, Števík, Abrahám)

RATNOVCE: Burzala - Valovič, Jančovič, Šiška, Bírešík, Bondra, Kopal, Vetrík, Brezovan, Petrík, Kútny (Geschwandtner, Pavlovič)

Šípkové – Prašník 2:1 (1:1)

Góly: 28. D. Žilka, 71. Žák (z pen) – 20. Kusý

ŠÍPKOVÉ: Kaclík - Tomáš Balcír, Lukáš Oška, Radovan Oška, Martin Žilka, Marian Balcír, Ivan Balcír, Koyš, Šalát, Žák, Dominik Žilka (Kimerling, Držík, J. Kusý)

PRAŠNÍK: Kulich - Konkuš, Konkúš, Kubík, Kusý, Žilka, Ondrej Bielik, Hrnčiar, Kazík, Klein, Rastislav Bielik (Murín, Nižňanský)

Koplotovce – Madunice 4:3 (1:1)

Góly: 36. Lackovič, 52. a 72. Tajber, 67. Kyjak – 5. Dzuro, 58. Žuffa, 78. Halás

ČK: 77. Huska (Koplotovce) – 45. Žažo (Madunice)

KOPLOTOVCE: Bobák - Peťovský, Tvrdý, Huska, Strnisko, Hulík, Tajber, Kováč, Lackovič, Čulák, Volko (Kyjak, Miklovič)

MADUNICE: Hadviga - Stankovič, Žuffa, Mesároš, Kabát, Žažo, Dzuro, Halas, Rusnáčik, Barkoci, Polák (Kabát)

Pečeňady – Ostrov 4:1 (2:1)

Góly: 17., 38. a 83. Kaľuha, 80. vlastný – 4. Urbánek

PEČEŇADY: Rybanský - Lužák, Durdy, Jankovič, Gergely, Tomáš Ondrášik, Jakub Ondrášik, Kaľuha, Mitošinka, Bulák, Abed (Karaba, Daniška, Ľ. Ščasnovič)

OSTROV: Hajdín - Legiň, Bartoš, Bojkovski, Vavrinec, Urbánek, Valo, Gajdoš, Kantek, Regina, Kabát (Lipka)

Dubovany – Veselé 1:6 (0:3)