Futbal, 8. liga B: Sokolovce po dráme zdolali Pastuchov, Piešťany porazili Šterusy

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 16.10.2016, 18.22, prispievatelia

Horné Otrokovce vyhrali nad Žlkovcami 3:1, hostia znižovali až za rozhodnutého stavu. Za domácich dal dva góly Antal a jeden pridal Spál.

Ilustračné foto: archív

Kočín-Lančár nedal šancu Merašiciam a zdolal ich rozdielom triedy. V prvej časti hry skóroval Hruška, v druhom polčase pridali poistky Holícky a Kalaš.

Dolné Trhovište viedlo v Nižnej po zásahu Kadlečíka, ale Lukáš Velšic zavelil k obratu a v 25. minúte vyrovnal. Domáci potom pridali ďalšie dva góly zásluhou Magnusa a Kimmerlinga, tri body tak zostali doma.

Piešťany pokračujú v spanilej jazde touto ligou a vyhrali aj v Šterusoch. Pod výsledok 4:0 sa podpísali Glos z penalty, Staško, Dadík a Prištic.

Sokolovce najprv nad Pastuchovom viedli po hetriku Petra Pavloviča 3:0, ale hostia dokázali toto manko vymazať. Výhru si predsa len pripísali domáci, keď o všetkom rozhodol v 87. minúte zápasu Tomášik.

Sokolovce – Pastuchov 4:3 (3:1)

Góly: 2., 12. a 26. P. Pavlovič, 87. Tomášik – 36. Blšták, 49. Rolinec, 80. Lukáčik

1  Piešťany 11 11 0 0 60 : 4 33 18
2  Sokolovce 11 8 1 2 45 : 20 25 7
3  Žlkovce 11 7 0 4 31 : 25 21 3
4  Horné Otrokovce 11 7 0 4 21 : 18 21 3
5  Kočín-Lančár 11 6 0 5 21 : 16 18 3
6  Pastuchov 11 4 1 6 18 : 32 13 -2
7  Nižná 11 3 2 6 17 : 53 11 -7
8  Šterusy 11 2 2 7 24 : 32 8 -7