Futbal, 8. liga A: Buková zdolala Sláviu, Modranka porazila Dolné Dubové

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 16.10.2016, 19.13, prispievatelia

Buková viedla nad trnavskou Sláviou od 8. minúty 1:0, ale hosťom sa podarilo krátko po hodine hry vyrovnať gólom Poláčeka. Keď už to vyzeralo na remízu, napol sieť v záverečných momentoch hry domáci Jaraba a body ostali na Bukovej.

Slovenská Nová Ves bodovala naplno a na čelo tabuľky stráca iba tri body. Archívne foto: Ján Král

Lovčice vyhrali nad rezervou Malženíc 3:1. Postaral sa o to Marek Jobek, ktorý v druhom polčase za nerozhodného stavu vsietil dva rozhodujúce góly.

Slovenská Nová Ves si vezie všetky body z Vlčkoviec, výhru 5:1 zariadilo až päť rôznych strelcov. Prvý gól bol vlastný, ďalšie pridali Hustý, Plavucha, Novák a Omasta.

Dolné Dubové reagovalo na úvodný gól Modranky zásahom Mrvu, ale hostia následne pridali ešte tri kusy a vyhrali 4:1. Svoj druhý gól v zápase pridal Rakický, trafili sa aj Sivák a Gumbír.

V zápase hranom ešte 15. septembra porazili Bíňovce Dlhú 2:0.