Futbal, 7. liga A: Trstín prekvapil v Kátlovciach, Hrnčiarovce porazili Bučany

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 30.10.2016, 17.32, prispievatelia

Pavlice porazili rezervu Boleráza vďaka dvom gólom Adama Polednáka. Pavličan skóroval v oboch polčasoch a pripísal si už osemnásty a devätnásty gól sezóny. Svoje mužstvo posunul už na druhú priečku tabuľky.

Futbal, 7. liga A: Trstín prekvapil v Kátlovciach, Hrnčiarovce porazili Bučany

Hrajúci tréner Bieleho Kostola Peter Sládeček (v bielom) priviedol svoje mužstvo k ďalšiemu víťazstvu. Foto: Ján Král

Vedúci Biely Kostol porazil 3:1 béčko Jaslovských Bohuníc.  Za domácich sa trafili Martin Čmehýl, Andrej Adámek a Lukáš Jurina. Za hostí znižoval Ján Sekera.

---

Kanonier Špačiniec Tomáš Mrva sa proti Suchej, kde začínal s mužským futbalom, strelecky nepresadil. Gól v stretnutí nepadol, body sa delili.

---

Zato Dolné Orešany strelili Dobrej Vode až poltucet, hetrikom sa zaskvel Vladimír Kulíšek. Hostia zaznamenali čestný úspech z penalty, premenil ju Šimon Dubrava.

---

Poltuctom gólov sa prezentovali aj hráči Košolnej a odniesli si to Bohdanovce. Dva góly domácich dali Michal Hrušovský a Roman Greguš, po jednom presnom zásahu zaznamenali Matej Homoľa a Martin Volek.

---

Ružindol viedol v Naháči po premenenej penalte Pokrývku, ale domáci v druhom polčase vyrovnali taktiež z jedenástky Juricom.

---

Hrnčiarovce sa postarali o ďalšie prekvapenie, dva góly Mateja Zaorala znamenali výhru Rapidu nad Bučanmi 2:1. Za hostí skóroval Martin Fančovič.

---

Trstín si pripísal tretiu výhru v sezóne, keď prekvapujúco porazil Kátlovce na ich pôde 3:2. Hostia viedli po góle Jakuba Tarandu od 11. minúty, ale domáci dvomi presnými zásahmi Petra Šimončiča otočili vývoj zápasu. Krátko pred uplynutím hodiny hry však pridal svoj druhý gól opäť Taranda a o výhre Trstína rozhodol v 86. minúte Martin Javorek.

SWAN 7. LIGA A – 13. KOLO:

Boleráz B – Pavlice 0:2 (0:1)

Góly: 31. a 48. Adam Polednák

BOLERÁZ B: Vahalík - Marek Daniš, Puschenreiter, Neštický, Daniš, Vavro, Zvolenský, Šige, Prochádzka, Pupák, Gergel (Kormúth, Šmidovič)

PAVLICE: Gál - Kollár, Dubovský, Ladislav Kubík, Kanis, Križan, Bočko, Michal Kubík, Poništiak, Benkovský, Polednák (Manek)

Biely Kostol – Jaslovské Bohunice B 3:1 (2:0)

Góly: 20. Čmehýl, 31. A. Adámek, 76. L. Jurina – 56. Sekera

B. KOSTOL: Šutta - Kobza, Ľuboš Adámek, Čmehýl, Adámek, Houdek, Sládeček, Pösinger, Hoblík, Jurina, Samák (Sucháň)

J. BOHUNICE B: Orichel - Sládeček, Gajarský, Hrčka, Galovič, Vavruš, Sekera, Maron, Antal, Sokolovič, Popovič (Matovič, Padyšák)

Suchá nad Parnou – Špačince 0:0

SUCHÁ: Sloboda - Banovič, Pospíšil, Slovák, Herega, Hujsi, Brestovanský, Rybařík, Kandera, Izakovič, Šišmič (Matúšek, Brešťanský, Macko)

ŠPAČINCE: Píš - Jánoš, Izakovič, Zárecký, Kubiš, Dušan Chudý, Jozef Chudý, Sedlák, Hornák, Klačo, Mrva (Juran, L. Dobrovodský)

Dolné Orešany – Dobrá Voda 6:1 (3:0)

Góly: 37. Szabó, 38. Kamenický, 41., 77. a 85. Kulíšek, 65. vlastný – 62. Dubrava (z pen)

D. OREŠANY: Hirner - Tománek, Rábara, Zajíc, Ščasný, Novák, Šaštinský, Kamenický, Tóth, Szabó, Kulíšek (Hudek, Sloboda)

D. VODA: Krížik - Ondruška, Paldan, Hrašna, Prvý, Novák, Klčo, Dubrava, Chmela, Zemko, Šajbidor

Hrnčiarovce nad Parnou – Bučany 2:1 (0:0)

Góly: 46. a 80. Zaoral – 59. Fančovič

HRNČIAROVCE: Sit - Zaoral, Hlinka, Sedlický, Peter Vozár, Jedinák, Kankara, Kralovič, Peter Vozár, Banič, Zolvík (Sebrák, Kurinec, Púchly)

BUČANY: Jamrich - Bindics, Fančovič, Bunček, Belák, Suchoň, Andrei Loti, Kosnáč, Ryšavý, Sokolovič, Ionel Rafi

Košolná – Bohdanovce 6:1 (3:0)

Góly: 22. a 51. Hrušovský, 30. a 89. Greguš, 32. Homoľa, 53. Volek – 75. Cyprich

KOŠOLNÁ : Chudják - Zachar, Karas, Greguš, Volek, Homoľa, Ševčík, M. Nejezchleb, Nádašský, Čavara, Hrušovský (Holekši, Konečný, P. Nejezchleb)

BOHDANOVCE: Hrebíček - Sanny, Cyprich, Palšovič, Schmidt, Heriban, Novosedlík, Braniša, Habala, Stacho, Nádaský (Kopúnek)

Naháč – Ružindol 1:1 (0:1)

Góly: 65. Jurica (z pen) – 30. Pokrývka (z pen)

NAHÁČ: Zemko - Lukáš Boledovič, Fančovič, Peter Boledovič, Habala, Kákoni, Martin Hodulík, Jurica, Marcel Sersen, Martin Sersen, Zajíček

RUŽINDOL: Uhlár - Minarovič, Bardáč, Domorak, Moncman, Pokrývka, Ščipák, Bednář, Vrždiak, Temniak, Matula

Kátlovce – Trstín 2:3 (1:1)

Góly: 34. a 48. Šimončič (druhý z pen) – 11. a 57. Štibraný, 86. Javorek

KÁTLOVCE: Jurkas - Krchnár, Daniel Sliva, Vyhlidal, Miroslav Sliva, Hupka, Šimončič, Ján Hlavatovič, Roman Hlavatovič, Gajarský, M. Uváček (P. Uváček, Pavlík)

TRSTÍN: Obselka - Hlávek, Zuzčák, Šuran, Lukáš Štibraný, Taranda, Pavol Štibraný, Fedor, Javorek, Krempaský, Vajsábel (Vaško)