Hokejisti vyfasovali na ľade Detvy dvojciferný debakel

ŠPORT - Hokej | 5.11.2016, 11.50, prispievatelia

Vedenie v úvode zápasu nebolo gladiátorom napokon nič platné.

Ilustračné foto: shutterstock.com

Trnavčania pricestovali na ľad Detvy a od druhej minúty viedli po góle Šimona Betáka. Domáci hokejisti dvomi presnými zásahmi stihli vývoj skóre otočiť ešte v prvej tretine a do kabín išli s jednogólovým náskokom.

Gólostroj Detvy sa naplno rozbehol v druhej tretine, keď jej hráči pridali päť presných zásahov a začal sa rodiť debakel.

Posledná tretina zápasu priniesla desiaty gól v sieti Trnavy a domáci pridali navyše ešte jeden zásah v úplnom závere duelu.

Po výsledku 11:1 sa zrodil poriadny debakel a ten môžu trnavskí hokejisti odčiniť v stredu 9. novembra na ľade Prešova.

1. HOKEJOVÁ LIGA - 19. KOLO:

HC Detva - HK Gladiators Trnava 11:1 (2:1, 5:0, 4:0)
Góly: 5., 26, a 36. Videlka, 13. a 60. Fekiač, 27. Gašpar, 36. Srnka, 39. Hrušík, 50. a 57. Škvaridlo, 51. Říha - 2. Beták
Strely: 65:31
Vylúčenia: 8:10
Presilovky: 1:0