Futbal, 7. liga A: Biely Kostol a Bučany rozstrieľali svojich súperov, Špačince zdolali Kátlovce

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 6.11.2016, 16.48, prispievatelia

Biely Kostol viedol po polčase nad Naháčom už 6:0 a zdalo sa, že si hostia odnesú nepopulárnu desiatku. V druhej časti hry domáci pridali iba jeden gól a tak sa zápas skončil výsledkom 7:0.

Futbal, 7. liga A: Biely Kostol a Bučany rozstrieľali svojich súperov, Špačince zdolali Kátlovce

Výsledok kola sa podaril Bučanom, pod víťazstvo 8:1 sa dvoma gólmi podpísali aj Kristián Bunček. Foto: Ján Král

Bohdanovce viedli nad rezervou Boleráza po polčase 2:0, ale hosťujúci Martin Daniš dvomi gólmi napokon rozhodol o deľbe bodov. Obe mužstvá dohrávali zápas bez jedného vylúčeného, u domácich to bol Peter Braniša a v drese Boleráza nedohral Martin Miškovič.

Ružindol porazil 2:1 Košolnú. Hostia skórovali až v závere, viac už zo zápasu nevyťažili.

Trstín si z Jaslovských Bohuníc odniesol šesťgólovú prehru, hneď štyri presné zásahy si pripísal Ľuboš Hrčka. Za hostí sa trafili Taranda a z penalty Pavol Štribraný. Domáci pritom hrali od 38. minúty bez vylúčeného Popoviča.

Špačince vyhrali nad Kátlovcami 2:1 o víťazný gól sa v 70. minúte postaral Tomáš Mrva.

Pavlice vyhrali nad Hrnčiarovcami vlastným gólom  súpera v úplnom závere zápasu.

Suchá svoje polčasové vedenie na Dobrej Vode napokon pretavila aj v celkové víťazstvo 3:2. Za hostí dva razy skóroval Marek Slovák, víťazný gól dal Jakub Brestovanský. V drese domácich strieľali góly Adrián Hamrla a Marek Hasala.

Bučany mali proti Dolným Orešanom raketový vstup do zápasu, premenili hneď svoje prvé tri šance. Hostia hrali sympatický, otvorený futbal, ale dvierka v zadných radoch domáci využívali na rýchle akcie a boli aj efektívni.

Prvý gól strelil po Belákovom centri Fančovič, následne krídelný útok Beláka zakončil do siete Vančo. Na 3:0 upravoval Sokolovič po výbornej Bindicsovej kolmici. Neskôr sa opäť zopakovala akcia Belák - Vančo a bolo 4:0. Hostia korigovali z penalty.

V prvom polčase si ešte vylepšil streleckú bilanciu Bunček, najprv premenil pokutový kop a sólo cez viacerých hráčov hostí zakončil tiež gólom. V druhom polčase sa v úvode hostia ešte snažili skorigovať stav, nastrelili brvno po výbornej strele Nováka, ale domáci už zápas kontrolovali a hetrik zavŕšil Vančo po ďalšej penalte v zápase.

Skóre na konečných 8:1 upravil po rýchlej krídelnej akcii Bunčeka vlastným gólom hosťujúci Zajíc.

Marcel Hutta

SWAN 7. LIGA A – 14. KOLO:

Biely Kostol – Naháč 7:0 (6:0)

Góly: 5. a 32. L. Jurina, 11. Ľ. Adámek, 15. Sládeček, 23. a 35. P. Hoblík, 88. A. Adámek

B. KOSTOL : Šutta - Kobza, Ľuboš Adámek, Čmehýl, Adámek, Houdek, Hoblík, Jurina, Samák, Nagy, Sládeček (Pösinger, Sucháň)

NAHÁČ: Zemko - Fančovič, Boledovič, Habala, Kákoni, Martin Hodulík, Jurica, Čavara, Marcel Sersen, Martin Sersen, Šarabok (Kralič)

Bučany – Dolné Orešany 8:1 (6:1)

Góly: 2. M. Fančovič, 10., 24. a 61. P. Vančo (tretí z pen), 17. Sokolovič, 42. a 44. Bunček (prvý z pen), 80. vlastný – 31. Zajíc (z pen)

BUČANY: Jamrich - Vančo, Bindics, Fančovič, Bunček, Belák, Andrei Loti, Kosnáč, Ryšavý, Sokolovič, Ionel Rafi (Habes, Hutta)

D. OREŠANY: Radovan Kollár - Tománek, Rábara, Zajíc, Tomáš Kollár, Novák, Šaštinský, Tóth, Szabó, Kulíšek, Rabara (Ščasný, Sloboda, Vacula)

Pavlice – Hrnčiarovce 1:0 (0:0)

Gól: 90. vlastný

PAVLICE: Gál - Kollár, Dunda, Ladislav Kubík, Kanis, Križan, Bočko, Michal Kubík, Poništiak, Hornaček, Polednák (Manek, Štora, Benkovský)

HRNČIAROVCE: Sit - Zaoral, Hlinka, Sedlický, Vozár, Jedinák, Kankara, Banič, Serbák, Púchly, Kurinec (Banič, Pilíšek, Šurina)

Bohdanovce – Boleráz B 2:2 (2:0)

Góly: 24. Novosedlík, 40. Vyskoč – 47. a 54. Martin Daniš

ČK: 62. Braniša (Bohdanovce) – Miškovič (Boleráz B)

BOHDANOVCE: Kopúnek - Sanny, Cyprich, Palšovič, Schmidt, Novosedlík, Braniša, Habala, Stacho, Nádaský, Vyskoč

BOLERÁZ B: Štefan Kormúth - Marek Daniš, Martin Daniš, Vavro, Zvolenský, Šige, Prochádzka, Gergel, Filip Kormúth, Miškovič, Kurinec (Vavro)

Ružindol – Košolná 2:1 (1:0)

Góly: 21. D. Turoň, 78. Pokrývka – 84. Homoľa

RUŽINDOL: Uhlár - Minarovič, Bardáč, Domorak, Moncman, Pokrývka, Matula, Morong, Horváth, Turoň, Velický (P. Turoň, Ščipák)

KOŠOLNÁ: Chudják - Karas, Greguš, Holekši, Konečný, Volek, Homoľa, Ševčík, M. Nejezchleb, Čavara, Hrušovský (Nádašský, Zachar)

Jaslovské Bohunice B – Trstín 6:2 (3:2)

Góly: 10., 27., 76. a 89. Ľ. Hrčka, 40. Matovič, 74. Padyšák – 3. Taranda, 38. P. Štibraný (pen)

ČK: 38. Popovič (J. Bohunice B)

J. BOHUNICE B: Junas - Sládeček, Hrčka, Galovič, Vavruš, Padyšák, Antal, Popovič, Remenár, Demovič, Matovič (Gajarský)

TRSTÍN: Obselka - Hlávek, Zuzčák, Šuran, Lukáš Štibraný, Taranda, Pavol Štibraný, Fedor, Javorek, Krempaský, Vajsábel

Špačince – Kátlovce 2:1 (1:0)

Góly: 14. Juran, 70. Mrva – 85. D. Sliva

ŠPAČINCE: Píš - Jánoš, Izakovič, Dušan Chudý, Jozef Chudý, Sedlák, Hornák, Klačo, Mrva, Dobrovodský, Juran (Hrebenár, Boledovič)

KÁTLOVCE: Jurkas - Krchnár, Daniel Sliva, Vyhlidal, Miroslav Sliva, Hupka, Ján Hlavatovič, Roman Hlavatovič, Gajarský, Uváček, Marek Hlavatovič

Dobrá Voda – Suchá 2:3 (0:1)

Góly: 52. Hamrla, 68. Hasala – 40. a 51. Slovák, 77. Brestovanský

D. VODA: Dubrava - Ondruška, Paldan, Hrašna, Prvý, Novák, Klčo, Chmela, Chnapko, Hasala, Hamrla (Suchán)

SUCHÁ: Sloboda - Banovič, Pospíšil, Slovák, Herega, Tibenský, Brestovanský, Macko, Rybařík, Izakovič, Šišmič (Horník, Hujsi, Brešťanský)