Futbal, 4. liga: Malženice vyhrali a prezimujú tretie, Boleráz zdolal Častkovce

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 13.11.2016, 18.14, Ján Král

Malženice v záverečnom jesennom kole 4. ligy severozápad zvíťazili nad Šimonovanmi 3:1, čo znamená, že zimovať budú na treťom mieste tabuľky.

Futbal, 4. liga: Malženice vyhrali a prezimujú tretie, Boleráz zdolal Častkovce

Jeden z gólov Malženíc strelil Daniel Benkovský (vpravo). Foto: Ján Král

Víťazstvo Dynama začal písať Rehák, po polhodine hry síce vyrovnal Kodaj, v 61. minúte ale Benkovský opätovne strhol vedenie na stranu Malženíc, ktoré v závere už len poistil Peter Ľubomír Balážik.

Na prvej priečke sú Borčice, ktoré vyhrali v Partizánskom 4:0, na chrbát im dýchajú Bánovce. Tie si poradili s Holíčom.

Akékoľvek ambície Vrbového na pôde béčka Myjavy skončili už v prvej minúte, keď Horeš otvoril skóre. V piatej minúte viedli Kopaničiari už dvojgólovým rozdielom, keď sa presadil aj Pecha. Aby toho nebolo málo, ešte do prestávky strelil Horeš aj svoj druhý gól v stretnutí a v 72. minúte štvrtýkrát napol vrbovskú sieť exligista Sabler.  Vlado neskôr už iba korigoval výsledok z pohľadu Vrbového na 1:4.

Boleráz porazil Častkovce 2:0, o góly Slavoja sa postarali Martin Lalík a Michal Mikinič. Hostia dohrávali od 74. minúty bez vylúčeného kapitána Osuského.

Hlohovec nestačil na domácom ihrisku na Trenčianske Stankovce a súperovi podľahol 2:3. Za domácich skóroval iba Svíba, druhý gól bol vlastný.