Futsalisti Spartaka sa rozlúčili výhrou na palubovke Žiliny

ŠPORT - Futsal | 17.12.2016, 12.58, prispievatelia

Trnavčanom patrí v priebežnej tabuľke druhé miesto.

Futsalisti Spartaka. Foto: Eleonóra Szombatová / Foto 4F

Na svoj posledný zápas v tomto roku cestovali futsalisti Spartaka Trnava do Žiliny. A zavŕšili ho víťazne, teda v duchu ako sa niesla väčšina úspešného roku trnavského klubu.

Skóre duelu otvoril z penalty už v piatej minúte kapitán mužstva Dušan Krcho. V dvanástej minúte pridal druhý gól Andrej Adámek. Svoj druhý a tretí gól mužstva strelil v sedemnástej minúte opäť Krcho.

Až za stavu 0:3 sa dostali k slovu aj domáci hráči, Kincl znížil na prvopolčasových 1:3, ale výhru si už Trnavčania nenechali zobrať a povolili súperovi iba znížiť na rozdiel jedného gólu.

Spartak sa po výhre 3:2 posunul na druhé miesto priebežnej tabuľky o tri body za Lučenec.