Gladiátorom rýchly gól na body nestačil, so Spišskou Novou Vsou prehrali

ŠPORT - Hokej | 12.1.2017, 08.30, prispievatelia

Hostia gólovo dominovali v strednej časti duelu.

Ilustračné foto: Dominika Haršáni

Ani rýchly gól Trnavčana Romana Juráka strelený už v prvej minúte nestačil gladiátorom na čo i len bod proti súperovi zo Spišskej Novej Vsi. Hostia dokázali stav stretnutia vyrovnať v tretej minúte a začínalo sa prakticky odznova.

Prvá časť hry sa skončila nerozhodne 1:1, ale v druhej tretine už dominovali hostia a nastrieľali Trnavčanom tri góly.

Výsledkom 4:1 pre hostí sa zápas napokon aj skočil, ani jeden z brankárov za svoj chrbát v tretej tretine už žiadny gól nepustil.

Trnave naďalej patrí siedme miesto ligovej tabuľky, už v piatok 13. decembra vyzve Považskú Bystricu na jej ľade.